Trwa ładowanie...
d7e95ah

Millennium DM podwyższył rekomendację LPP do "akumuluj", obniżył dla NFI EMF do "neutralnie"

19.09. Warszawa (PAP) - Analitycy Millennium DM w raporcie z 12 września podwyższyli rekomendację dla akcji LPP do "akumuluj", obniżyli rekomendację dla NFI EMF do "neutralnie"...

Share
d7e95ah

19.09. Warszawa (PAP) - Analitycy Millennium DM w raporcie z 12 września podwyższyli rekomendację dla akcji LPP do "akumuluj", obniżyli rekomendację dla NFI EMF do "neutralnie" oraz podtrzymali zalecenie "akumuluj" dla akcji NG2.

W środę o 9.22 jedna akcja LPP kosztuje 3306 zł, NFI EMF 11,20 zł, a NG2 53,50 zł.

"Według naszych prognoz LPP w tym roku przekroczy poziom 300 mln PLN zysku netto, jednak z powodu spowolnienia gospodarczego w 2013 r. skala wzrostu wyników powinna być dużo mniejsza. Uważamy, że dzięki szybkiej rozbudowie sieci sklepów w kolejnych latach spółka znów będzie w stanie dynamicznie poprawiać rezultaty. W związku z tym podwyższamy rekomendację dla akcji LPP z neutralnie do akumuluj" - napisano w rekomendacji.

"Z powodu pogorszenia marży brutto NG2 w I półroczu, obniżyliśmy naszą prognozę tegorocznego wyniku netto. Plany ekspansji są jednak ambitne, a spółka oferuje podobną ekspozycję jak LPP, ale przy niższych wartościach wskaźników wyceny. Z tego powodu utrzymujemy dla akcji NG2 rekomendację akumuluj. I półrocze dla NFI EMF upłynęło pod znakiem restrukturyzacji segmentu modowego, która powinna potrwać do końca tego roku. W związku z tym nie należy oczekiwać istotnej poprawy wyników w najbliższych kwartałach i dlatego obniżamy rekomendację dla akcji spółki z akumuluj do neutralnie" - dodano.

nowa poprzednia cena rekomendacja rekomendacja docelowa

LPP akumuluj neutralnie 3504,0 NG2 akumuluj akumuluj 62,1 NFI EMF neutralnie akumuluj 11,6 (PAP)

seb/ jtt/

d7e95ah
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7e95ah
d7e95ah