Trwa ładowanie...
d1l9gpb

Minimalna cena emisyjna akcji serii I Asseco Poland wyniesie 60 zł

11.01. Warszawa (PAP) - Minimalna cena emisyjna akcji serii I Asseco Poland wyniesie 60 zł. Ostateczna cena zostanie podana w późniejszym terminie - podała spółka w...

d1l9gpb
d1l9gpb

11.01. Warszawa (PAP) - Minimalna cena emisyjna akcji serii I Asseco Poland wyniesie 60 zł. Ostateczna cena zostanie podana w późniejszym terminie - podała spółka w komunikacie.

"Zarząd spółki (...) mając na uwadze mocne fundamenty spółki potwierdza, że zamiarem zarządu będzie ustalenie ceny emisyjnej akcji serii I na poziomie nie niższym niż wartość 60,00 zł za jedną akcję serii I" - napisano w komunikacie.

Uchwała w tej sprawie została podjęta przez zarząd w poniedziałek, 11 stycznia.

Ostateczna cena emisyjna akcji serii I będzie ustalona "w późniejszym terminie w formie odrębnej uchwały".

d1l9gpb

Asseco Poland planuje emisję do 3,41 mln akcji serii I z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. Środki pozyskane z emisji spółka zamierza przeznaczyć na zakup małej i średniej wielkości podmiotów działających w branży IT, przede wszystkim na terenie Europy Zachodniej.

Akcje serii I zostaną zaoferowane dotychczasowym akcjonariuszom spółki w ramach subskrypcji zamkniętej. Dzień prawa poboru ustalono na 4 lutego 2010 r. Do objęcia jednej akcji serii I uprawniać będzie posiadanie 20 praw poboru akcji serii I. (PAP)

morb/ jtt/

d1l9gpb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l9gpb