Trwa ładowanie...

Minister pracy zarabia 8-krotność płacy minimalnej

Władysław Kosiniak-Kamysz zarabia około 12 tys. zł brutto – donosi „Fakt”. Według gazety minister pracy posiada 200 tys. zł na koncie, kartę kredytową z limitem na 10 tys. zł. Za udziały w spółce Paster, działającej na rynku usług budowlanych, otrzymał kolejne 10 tys. zł

Minister pracy zarabia 8-krotność płacy minimalnejŹródło: Newseria.pl
d223iqz
d223iqz

*Władysław Kosiniak-Kamysz zarabia około 12 tys. zł brutto – donosi „Fakt”. Według gazety minister pracy posiada 200 tys. zł na koncie, kartę kredytową z limitem na 10 tys. zł. Za udziały w spółce Paster, działającej na rynku usług budowlanych, otrzymał kolejne 10 tys. zł. *

W ubiegłym roku Kosiniak-Kamysz dostał również ponad 2,7 tys. zł "trzynastki". Poza tym jest właścicielem luksusowego samochodu i dwóch działek. Do tego ma do dyspozycji służbowe auto z kierowcą. Jak wynika z jego oświadczenia majątkowego, zarabia też na wynajmowaniu swojego mieszkania i garażu.

Umowa najmu mieszkania i garażu - dochód w roku ubiegłym - 1680,00 PLN brutto/miesiąc” – czytamy w ostatnim oświadczeniu majątkowym Kosiniaka Kamysza.

Dodajmy tylko, że w przyszłym roku wysokość pensji minimalnej będzie wynosiła 1680 zł brutto (dokładnie tyle, ile minister wyciąga z wynajmu). W 2014 r. Kosiniak Kamysz będzie łącznie zarabiał około 8-krotność tej kwoty miesięcznie.

JK,WP.PL

d223iqz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d223iqz