Trwa ładowanie...
d2k01p3

MLP Group wybuduje dla Makro Polska centrum dystrybucyjne w MLP Pruszków II

Warszawa, 06.10.2016 (ISBnews) - MLP Group rozpoczęło budowę centrum dystrybucyjnego dla sieci Makro Polska w parku logistycznym MLP Pruszków II. Obiekt o powierzchni 10,1 tys. m2 zostanie oddany do użytkowania w I kw. 2017 r., poinformowała spółka.

Share
d2k01p3

"MLP Group przekazało firmie budowlanej teren w parku logistycznym MLP Pruszków II, pod realizację obiektu magazynowego dla sieci Makro Polska. Tym samym rozpoczęte zostały roboty przygotowawcze. Funkcję generalnego wykonawcy powierzono firmie Bremer, która również odpowiada za wykonanie projektu architektonicznego" - czytamy w komunikacie.

Nowe centrum dystrybucyjne będzie wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym system chłodnictwa oparty na technologii C02, zapewniające m.in. niskie zużycie energii oraz wysoki poziom ochrony środowiska naturalnego, podano także.

"Makro inwestuje w magazyny dostosowane do potrzeb sektora HoReCa w kluczowych lokalizacjach Polski" - czytamy w materiale.

MLP Group jest jednym z wiodących deweloperów powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Specjalizuje się w projektach built-to-suit, pod określone potrzeby najemcy. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r.

(ISBnews)

d2k01p3

Podziel się opinią

Share
d2k01p3
d2k01p3