Trwa ładowanie...

Mogą być problemy. Utrudnienia m.in. w największym polskim banku

Brak dostępu do bankowości internetowej, problemy z korzystaniem z aplikacji mobilnych, a także usługami maklerskimi. Takie będą skutki prac, które na weekend zaplanowały działające w Polsce banki. Na co muszą się przygotować klienci?

Utrudnienia w dostępności bankowości elektronicznej będą dotyczyły wielu aspektów

Utrudnienia w dostępności bankowości elektronicznej będą dotyczyły wielu aspektów Źródło: Adobe Stock
d172xpt
d172xpt

Jak podaje "Interia", w ten weekend (29.09 - 01.10.2023 r.), klienci kilku banków muszą liczyć się z komplikacjami w związku z zaplanowanymi na najbliższe dni pracami serwisowymi. Wśród banków znajdują się m.in.: PKO BP, BNP Paribas, Bank BPH, Bank Pekao SA i ING Bank Śląski. Choć utrudnienia mają dotyczyć głównie serwisów internetowych i aplikacji mobilnych, banki ostrzegają przed wieloma utrudnieniami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Absolutna nieprawda". Prezes ZBP o szansach "złotówkowiczów" na unieważnienie kredytów

PKO BP

Utrudnienia rozpoczęły się z 29 września na 30 września, od godz. 23:00 do godz. 5:00. Kolejne problemy techniczne mają pojawić się z 30 września na 1 października, od godz. 23:00 do godz. 5:00. Mogą wystąpić chwilowe przerwy w dostępie do serwisu pkobp.pl. Poza tym mogą występować problemy w dostępie do serwisu internetowego i telefonicznego iPKO oraz funkcji otwartej bankowości. Niewykluczone, że będą trudności z logowaniem do aplikacji mobilnej IKO, serwisu i aplikacji mobilnej iPKO biznes oraz PKO Junior.

d172xpt

Dodatkowo największy bank w Polsce informuje, że mogą pojawić się problemy z wysyłaniem przelewów pieniężnych i płatnościami w sklepach internetowych. Jednocześnie bank uspokaja, że wszystkie fizyczne karty płatnicze będą działać normalnie.

Bank BNP Paribas

W przypadku BNP Paribas problemy wystąpiły 29 września między godziną 22.00, a godz. 23.59. Niedostępne były systemy GOonline Biznes, GOmobile Biznes i GOconnect Biznes.

Bank Pekao SA

Klienci Pekao będą mieć trudności z dostępem do Pekao24Makler, aplikacji PeoPay i platformy eTrader Pekao, a także ze składaniem dyspozycji i zleceń w tych serwisach. Utrudnienia mają wystąpić 30 września od godz. 7.00 do godz. 11.00 i 1 października od godz. 18.00 do godz. 21.00.

ING Bank Śląski

W przypadku ING część usług będzie niedostępna 30 września od godz. 08.00 do godz.18.00. Mowa o module Makler w systemie bankowości internetowej Moje ING. 

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d172xpt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d172xpt