Trwa ładowanie...
dklt6do
wojsko
04-01-2014 10:45

MON: Praktyczne sprawdzenie AJT dla Sił Powietrznych (komunikat)

...

dklt6do
dklt6do

04.01. Warszawa - MON informuje:

W piątek (3 stycznia) Inspektorat Uzbrojenia przesłał do firmy ALENIA AERMACCHI S.p.A. zaproszenie do przedstawienia oferowanego samolotu szkolenia zaawansowanego w celu jego sprawdzenia weryfikacyjnego.

Ofertę ALENIA wybrano jako najkorzystniejszą spośród złożonych w pierwszej fazie oceny ofert w postępowaniu na dostawę Zintegrowanego Systemu Szkolenia Zaawansowanego (Advanced Jet Trainer - AJT).

Wysłane zaproszenie stanowi kolejny krok na drodze pozyskania dla Sił Powietrznych ośmiu odrzutowych samolotów szkolnych wraz z systemem szkolenia oraz pakietem logistycznym. Zakup ten ujęty jest w "Planie modernizacji technicznej Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2013-2022".

dklt6do

Sprawdzenie oferowanego samolotu stanowi drugą fazę oceny ofert przewidzianą przez Zamawiającego w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Pierwsza faza zakończona została przez Inspektorat Uzbrojenia 23 grudnia 2013 r.

Pozytywny wynik sprawdzenia weryfikacyjnego jest ostatecznym warunkiem wyboru najkorzystniejszej oferty. W przypadku negatywnego wyniku tego sprawdzenia oferta ALENIA AERMACCHI S.p.A. zostanie odrzucona.

Termin dostarczenia samolotu do sprawdzenia weryfikacyjnego upływa 21 lutego 2014 r.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kfk/

dklt6do
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dklt6do