Trwa ładowanie...

Możesz dostać 100 zł do wydania w Biedronce. Wystarczy założyć konto w banku

Wystarczy założyć bezpłatne konto w banku, żeby otrzymać bonusowe 100 zł do wydania w sklepie. Promocję dla klientów przygotował Nest Bank we współpracy z Biedronką. Akcja promocyjna już wystartowała, a pula kart podarunkowych jest ograniczona.

Możesz dostać 100 zł do wydania w Biedronce. Wystarczy założyć konto w bankuŹródło: Wikimedia Commons CC BY-SA
d4mtnu3

Jak czytamy w regulaminie promocji na stronie Nest Banku, oferta została przygotowana w związku z nadchodzącym początkiem roku szkolnego i nazywa się "Nest Konto-Witaj Szkoło". Akcja wystartowała 23 sierpnia i potrwa do 30 września.

Pula Kart podarunkowych jest jednak ograniczona. Z promocji skorzysta jedynie tysiąc pierwszych osób. Oferta skierowana jest do tych klientów, którzy wcześniej nie mieli żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku.

Zobacz też: ile polskie rodziny wydadzą w tym roku na wyprawkę?

Oprócz założenia Nest Konta w banku należy w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy wydać przy użyciu karty płatniczej przynajmniej 250 zł.

Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, to bank w ciągu 21 dni przyśle nam na wskazany adres mailowy kartę podarunkową do wykorzystania w Biedronce. Konto można założyć drogą internetową.

Każda karta posiada swój unikalny kod i jest kartą wielokrotnego użytku. Nie może być też wymieniona na jej równowartość pieniężną.

d4mtnu3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mtnu3