Trwa ładowanie...
d4hvbrh
rząd

MSiT ws. Narciarskich Mistrzostw Świata FIS (komunikat)

...
Share
d4hvbrh

28.05. Warszawa - MSiT informuje:

Ministerstwo Sportu i Turystyki informuje, że w dniu 27 maja br. Rada Ministrów przyjęła uchwałę w sprawie organizacji w Zakopanem Narciarskich Mistrzostw Świata FIS w konkurencjach klasycznych w 2015 roku (uchwała Nr 75/2010 Rady Ministrów z dnia 27 maja 2010 r.).

W dniu 28 maja br. Minister Sportu i Turystyki Adam Giersz podpisał gwarancje rządowe dotyczące wsparcia i zaangażowania wobec projekt organizacji Narciarskich Mistrzostw Świata FIS w konkurencjach klasycznych w 2015 roku. Jednocześnie zadeklarował, że w razie wyboru miasta Zakopanego na gospodarza mistrzostw zapewni wsparcie finansowe dla organizacji zawodów w zakresie prac mających na celu dostosowanie obiektów sportowych Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem do wymogów i standardów Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ sdd/ mhr/

d4hvbrh

Podziel się opinią

Share
d4hvbrh
d4hvbrh