Trwa ładowanie...
d788nqb
turystyka

MSZ: dzień pytań konsularnych - 20 sierpnia (komunikat)

...

Share
d788nqb

19.08. Warszawa - MSZ informuje:

Nie wiesz, kiedy polski konsul może ci pomóc? Chcesz wiedzieć, gdzie sprawdzić czy do kraju, w którym planujesz spędzić urlop potrzebujesz wizy? Jutro, 20 sierpnia, doświadczeni konsulowie odpowiedzą na państwa pytania.

Na pytania internautów 20 sierpnia w godzinach 12.00-15.00 będą odpowiadali eksperci Departamentu Konsularnego MSZ.

d788nqb

- Polacy za granicą często nie są pewni w jakich sprawach mogą liczyć na pomoc konsulów, a jakie są poza ich kompetencjami. Chcemy, aby mieli łatwy dostęp do informacji konsularnych z pierwszej ręki, dlatego zachęcamy we wtorek wszystkich do zadawania pytań poprzez Twittera - mówi Marcin Bosacki, rzecznik prasowy Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Aby zadać pytanie wystarczy 20 sierpnia skorzystać z serwisu mikroblogowego Twitter i użyć hasła #ZapytajKonsula. Odpowiedzi konsulów będą pojawiały się na profilu konsularnym MSZ @PolakzaGranica (www.twitter.com/PolakZaGranica).

Tych, którzy nie będą mogli skorzystać z akcji #ZapytajKonsula, resort dyplomacji przed wyjazdem na letni wypoczynek zachęca do odwiedzania portalu internetowego MSZ (www.msz.gov.pl) i pobierania bezpłatnej aplikacji mobilnej iPolak http://www.msz.gov.pl/iPolak

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d788nqb

Podziel się opinią

Share
d788nqb
d788nqb