Trwa ładowanie...
d3lrwvx
msz

MSZ: spotkanie ministra Sikorskiego z wicepremierem Turcji (komunikat)

...

Share
d3lrwvx

20.01. Warszawa - MSZ informuje:

Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski w dniu 20 stycznia br. spotkał się w Warszawie z przebywającym z wizytą w Polsce Wicepremierem ds. Gospodarczych i Finansowych Republiki Turcji, Ali Babacanem. Podczas rozmowy omówiono współpracę dwustronną, w tym perspektywy rozwoju współpracy gospodarczej. Przedmiotem dyskusji były również relacje Unii Europejskiej z Turcją.

Premier Ali Babacan podczas swojego pobytu w Polsce spotka się również z Wicepremierem i Ministrem Gospodarki, Waldemarem Pawlakiem, Ministrem Finansów, Jackiem Rostowskim oraz Prezesem Narodowego Banku Polskiego, Markiem Belką. Odbierze także w zastępstwie laureata - Premiera Republiki Turcji pana Recepa Tayyipa Erdogana - nagrodę Business Centre Club za szczególne zasługi dla rozwoju polsko-tureckiej współpracy gospodarczej.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ akuc/

d3lrwvx

Podziel się opinią

Share
d3lrwvx
d3lrwvx