Trwa ładowanie...
d1rfm6u

MSZ: wizyta ministra Sikorskiego w Kijowie (komunikat)

...

d1rfm6u

22.06. Warszawa - MSZ informuje:

Minister Radosław Sikorski w dniu 22 czerwca br. złoży wizytę roboczą w Kijowie. W trakcie swojego pobytu na Ukrainie minister Sikorski zostanie odznaczony przez prezydenta Wiktora Janukowycza Orderem Księcia Jarosława Mądrego w uznaniu za jego osobisty wkład w realizację międzynarodowych programów humanitarnych oraz wieloletnią działalność społeczną.

Minister Sikorski w Kijowie spotka się także z I wicepremierem, ministrem rozwoju gospodarczego i handlu Andrijem Klujewem oraz Kostiantynem Hryszczenką, ministrem spraw zagranicznych Ukrainy.

Przedmiotem rozmów będzie europejska integracja Ukrainy, a zwłaszcza prowadzone obecnie negocjacje Umowy Stowarzyszeniowej oraz Pogłębionej i Wszechstronnej Umowy o Strefie Wolnego Handlu pomiędzy Ukrainą i Unią Europejską (DCFTA - Deep Comprehensive Free Trade Agreement).

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d1rfm6u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rfm6u