Trwa ładowanie...
d3icrky

MTBiGM: wizyta ministra Sławomira Nowaka w Gruzji i Azerbejdżanie (komunikat)

...

Share
d3icrky

11.11. Warszawa - MTBiGM informuje:

W dniach 12-14 listopada br. Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Sławomir Nowak będzie przebywać z wizytą w Gruzji i Azerbejdżanie.

Podczas wizyty w Gruzji Minister Sławomir Nowak spotka się w Tbilisi z Wicepremierem, Ministrem Gospodarki i Zrównoważonego Rozwoju George Kvirikashvilim. Po spotkaniu przewidziane jest podpisanie "Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Gruzji o międzynarodowych przewozach drogowych" oraz "Umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Gruzji o transporcie morskim".

Na zaproszenie strony gruzińskiej Minister Sławomir Nowak odbędzie także wizytę na terenie budowy linii kolejowej Baku - Tbilisi - Kars.

d3icrky

Z Gruzji Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Sławomir Nowak uda się z wizytą do Azerbejdżanu. W Baku, podczas spotkania z Ministrem Transportu Ziya Mammadovem, planowane jest podpisanie "Umowy pomiędzy Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Republiki Azerbejdżanu o międzynarodowym transporcie drogowym".

Celem wizyty w obu krajach jest rozwój współpracy w zakresie transportu morskiego i transportu drogowego.

Ministrowi będą towarzyszyć przedstawiciele polskich firm zainteresowanych współpracą w zakresie produkcji taboru szynowego i modernizacji infrastruktury szynowej.

Mikołaj Karpiński Rzecznik MTBiGM

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ gma/

d3icrky

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3icrky
d3icrky