Trwa ładowanie...
d3gv5bq

Na punkcie fidget spinnerów oszalał świat. Teraz kupisz je w Biedronce i Lidlu

Tegoroczny hit lata trafi do popularnych sklepów. Fidget spinnery w Biedronce i Lidlu kosztować będą niewiele. Zakręcisz?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "5 EASY FIDGET SPINNER TRICKS FOR BEGINNERS"
Kadr z filmu "5 EASY FIDGET SPINNER TRICKS FOR BEGINNERS" (Youtube.com, Fot: Mathias Moslund)
d3gv5bq

Fidget spinnery w Lidlu pojawią się 10 sierpnia. Droższa wersja kosztować ma 9,99 zł - w gazetce reklamowej czytamy, że zabawka kręcić się będzie przez min. dwie minuty. Za tańszy model trzeba będzie zapłacić 7,99 zł. Czasu obrotu nie podano, wiemy jedynie, że pierwszy fidget spinner wyposażony jest w łożysko Abec-7, podczas gdy drugi - Abec-5.

Jak informuje portal bezprawnik.pl, popularne zabawki dostępne będą również w Biedronce. Gadżet o nazwie Fidget Spinner myPhone Smarty - czyli od tej samej firmy, która w Biedronce sprzedaje m.in. tanie smartfony - wyceniono na 7,99 zł.

Zobacz też: Fidget Spinner. Nowy hit wśród zabawek

Fidget spinner to mały, obrotowy gadżet. Zamontowane łożyska sprawiają, że zabawka zaczyna się kręcić. Choć brzmi to niepozornie i niezbyt efektownie, to fidget spinner już zaliczany jest do największych i najszybciej rosnących trendów w historii zabawek. Nie tylko wśród dzieci - wielu dorosłych przekonuje, że zabawka pozwala się odstresować i walczyć z nałogami.

Fidget spinnery budzą mnóstwo kontrowersji, nawet w naszej redakcji nie brakowało sprzecznych opinii. Teraz każdy bez problemu będzie mógł sam przekonać się, o co tyle szumu. Zabawki będą łatwo dostępne i przede wszystkim tanie. Tylko uważajcie - to naprawdę wciąga!

Ale jeżeli uważacie, że około 10 zł za zabawkę, to pamiętajcie, że fidget spinnera możecie zrobić… samemu. To prostsze niż myślicie!

d3gv5bq

Podziel się opinią

Share
d3gv5bq
d3gv5bq