Trwa ładowanie...

Na punkcie fidget spinnerów oszalał świat. Teraz kupisz je w Biedronce i Lidlu

Tegoroczny hit lata trafi do popularnych sklepów. Fidget spinnery w Biedronce i Lidlu kosztować będą niewiele. Zakręcisz?

Share
Na punkcie fidget spinnerów oszalał świat. Teraz kupisz je w Biedronce i Lidlu
Źródło: Youtube.com, fot: Mathias Moslund
d1ocexc

Fidget spinnery w Lidlu pojawią się 10 sierpnia. Droższa wersja kosztować ma 9,99 zł - w gazetce reklamowej czytamy, że zabawka kręcić się będzie przez min. dwie minuty. Za tańszy model trzeba będzie zapłacić 7,99 zł. Czasu obrotu nie podano, wiemy jedynie, że pierwszy fidget spinner wyposażony jest w łożysko Abec-7, podczas gdy drugi - Abec-5.

Jak informuje portal bezprawnik.pl, popularne zabawki dostępne będą również w Biedronce. Gadżet o nazwie Fidget Spinner myPhone Smarty - czyli od tej samej firmy, która w Biedronce sprzedaje m.in. tanie smartfony - wyceniono na 7,99 zł.

Zobacz też: Fidget Spinner. Nowy hit wśród zabawek

Fidget spinner to mały, obrotowy gadżet. Zamontowane łożyska sprawiają, że zabawka zaczyna się kręcić. Choć brzmi to niepozornie i niezbyt efektownie, to fidget spinner już zaliczany jest do największych i najszybciej rosnących trendów w historii zabawek. Nie tylko wśród dzieci - wielu dorosłych przekonuje, że zabawka pozwala się odstresować i walczyć z nałogami.

Fidget spinnery budzą mnóstwo kontrowersji, nawet w naszej redakcji nie brakowało sprzecznych opinii. Teraz każdy bez problemu będzie mógł sam przekonać się, o co tyle szumu. Zabawki będą łatwo dostępne i przede wszystkim tanie. Tylko uważajcie - to naprawdę wciąga!

Ale jeżeli uważacie, że około 10 zł za zabawkę, to pamiętajcie, że fidget spinnera możecie zrobić… samemu. To prostsze niż myślicie!

d1ocexc

Podziel się opinią

Share
d1ocexc
d1ocexc