Trwa ładowanie...
holderName

Najdziwniejsze tytuły przelewów. Chcą zrobić z nich piosenkę

Ludzie wpisują w tytuły przelewów różne rzeczy. Dlatego operator systemu BLIK zachęca, żeby odważni podzielili się swoimi najciekawszymi "dziełami". Mają z nich powstać słowa do utworu muzycznego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z tytułów przelewów powstaną słowa piosenki
Z tytułów przelewów powstaną słowa piosenki (Pixabay)
holderName

Z takim pomysłem na rozreklamowanie się wyszła firma Polski Standard Płatności, która obsługuje system BLIK.

Muzyka już jest. Skomponował ją Igor Walaszek, znany z takich projektów jak Bass Astral x Igo, Clock Machine i Męskie Granie. Teraz potrzeba słów. I z tym właśnie BLIK wychodzi do ludzi.

Każdy może przez Facebooka wysłać firmie swój najciekawszy tytuł przelewu wykonanego za pomocą BLIKA. Twórca każdego tytułu, który zostanie wybrany jako część składowa piosenki, dostanie w zamian 600 zł.

holderName

Statistica - zakupy w sieci

Swoje propozycje zgłaszać można do piątku, natomiast już teraz firma pochwaliła się niektórymi tytułami. Jak podaje "Fakt", są to na przykład: "Następnym razem z sosikiem proszę", "Wyjdziesz za mnie", "Kup mi gwiazdkę z nieba", czy "Składka na Grubego".

Premiera tego specyficznego utworu będzie miała miejsce 20 października o godz. 20.00 na Facebooku.

holderName

Co to jest BLIK? To sposób płatności dostępny w aplikacji mobilnej Alior Banku, Banku Millennium, Santander Bank Polska, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO Banku Polskiego, Getin Banku, Noble Banku, a także T-Mobile Usługi Bankowe, BNP Paribas, Credit Agricole, Banku Pekao S.A. i Spółdzielczej Grupy Bankowej.

Umożliwia dokonanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłatę i wpłatę gotówki w bankomatach/wpłatomatach, natychmiastowe przelewy na numer telefonu pomiędzy klientami różnych banków (Przelew na telefon), generowanie czeków BLIK (9-cio cyfrowy kod) służących do dokonywania płatności i wypłaty gotówki z bankomatów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName