Trwa ładowanie...

Najlepsza firma odszkodowawcza w Polsce - TOP 5

Ubezpieczenia można podzielić na obowiązkowe i dobrowolne. Często narzekamy na to, że należy opłacać składki, jednak podpisana umowa daje poczucie bezpieczeństwa. W sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia, czy nawet stłuczki komunikacyjnej będzie można uzyskać stosowne odszkodowanie, które nie tylko pozwoli pokryć koszty, ale zadba o dopełnienie wszelkich formalności związanych z załatwieniem całej sprawy. Sprawdzamy najlepsze firmy w Polsce, które skutecznie pomagają w uzyskaniu odszkodowania. Warto zapoznań się z poniższymi propozycjami jako TOP oferty w Polsce.

Materiał prasowy MMedia
 Źródło: materiały partnera
d2bkj30
d2bkj30

Sagarto odszkodowania

Firma wyróżnia się pod względem bezpłatnej szybkiej analizy sprawy, która jest realizowana przez dział prawny. Sagarto odszkodowania to wysokie odszkodowania, ale przede wszystkim bardzo jasno skonstruowana umowa. W efekcie Klient doskonale zna wszystkie warunki, gdyż nie ma w niej popularnych u konkurencji kruczków prawnych. Ponadto po podpisaniu umowy przydzielany jest indywidualny opiekun, co znacznie ułatwia kontakt, w tym także dopełnienie wszelkich formalności. Współpraca odbywa się online, dlatego nie ma konieczności umawiania się na wizyty, czy dojeżdżania do biura. Ze strony firmy oczywiście w ofercie znajduje się dojazd do Klienta na terenie całego kraju, jeśli tylko sytuacja będzie tego wymagała. Sagarto odszkodowania to nie tylko terminowe płatności i ekspresowa realizacja przelewów, ale również wysoka skuteczność w walce z ubezpieczycielami. W ofercie znajdują się także dopłaty do szkód komunikacyjnych i to nawet w ciągu 12h od zdarzenia.

Sagarto zajmuje się również pomocą dla rodzin, którzy stracili swoich bliskich w wypadkach komunikacyjnych. Skutecznie walczy dla nich o jak najwyższe odszkodowanie jednocześnie nie angażując rodziny zmarłego w zbędne formalności. Daje to im poczucie wsparcia oraz spokojny czas na przeżycie żałoby.

Warto również podkreślić, że możliwa jest obsługa w języku ukraińskim. Sagarto posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowanie dla obcokrajowców, którzy zostali poszkodowani na terenie Polski i zagranicą.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Czerkawski Odszkodowania – Walczymy o sprawiedliwość po wypadku

Dochodzenie odszkodowania, zadośćuczynienia i sprawiedliwości to specjalność firmy Czerkawski.

d2bkj30

Wypadek potrafi zmienić całe życie w mgnieniu oka. W takich sytuacjach ciężko jest nam lub naszym bliskim myśleć o odpowiednim odszkodowaniu, często nie mamy sił i środków na walkę o sprawiedliwość, a tocząca się latami batalia tylko wszystko pogarsza.

Kancelaria odszkodowawcza Czerkawski daje poszkodowanym i bliskim szansę na rehabilitację i godne życie po wypadku. Firma pomaga uzyskać od firm ubezpieczeniowych oraz od osób odpowiedzialnych należne odszkodowania i świadczenia w możliwie najkrótszym czasie.

Specjalizacja kancelarii to odszkodowania w zakresie:

  • Wypadków komunikacyjnych
  • Zadośćuczynienia za doznaną krzywdę
  • Wypadków w pracy
  • Zadośćuczynienia za śmierć bliskiej osoby
  • Zadośćuczynienia od sprawcy wypadku
  • Niekorzystnej ugody
  • Wypadków w rolnictwie
  • Opieki nad poszkodowanymi w wypadku

Poznaj historię naszej Klientki - Moniki Kuszyńskiej

Dzięki znajomości rynku i wysokiej specjalizacji kancelaria potrafi ocenić, na jakie odszkodowanie może liczyć poszkodowany. Możemy liczyć na realną wycenę wielkości uszczerbku na zdrowiu, wielkości szkody majątkowej, tj. poniesione koszty leczenia, utracone zarobki oraz inne koszty związane z leczeniem.

d2bkj30

Doświadczenie firmy Czerkawski jest gwarancją uzyskania maksymalnych kwot świadczeń dla naszych Klientów. Firma obsługuje klientów na terenie całego kraju. Zdecydowanie polecamy zapoznać się z ofertą tej firmy.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Meditor Odkszodowania

Kancelaria prowadzi swoją działalność już od 2001 roku. Specjalizuje się w reprezentowaniu firm, ale także osób fizycznych w dochodzeniu odszkodowań. Wszystkie sprawy są oceniane przez zespół prawników, który następnie podejmuje kluczowe decyzje związane ze sprawą. Do każdego zlecenia firma podchodzi w sposób indywidualny, dlatego można spodziewać się nie tylko kompleksowego działania, ale przede wszystkim rzetelności w realizacji konkretnych jego etapów. Od początku oceniane są podstawy do złożenia roszczenia, ale także, jaki jest to rodzaj świadczeń należnych. W późniejszym etapie sprawdza się wysokość należności, ale również najważniejszą kwestię, a mianowicie czy odszkodowanie powypadkowe jest w stanie pokryć wszelkie straty, które zostały poniesione. 

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Auxilia Odszkodowania

Auxilia to ponad 19 lat doświadczenia na rynku odszkodowań. Wchodzący w skład zespół kancelarii specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodować nie tylko dla osób poszkodowanych, ale także ich bliskich. Wysokie kwoty zadośćuczynienia pozwalają na naprawienie poniesionych szkód, ale także leczenie medyczne, czy terapię. Auxilia to wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim indywidualne podejście. Pomoc kancelarii to nie tylko dopełnienie wszelkich formalności związanych z odszkodowaniem, ale także płynne przejście przez wszelkie procedury firm ubezpieczeniowych. W skład zespołu wchodzi ponad 20 wykwalifikowanych prawników, którzy pomagają w osiągnięciu satysfakcjonujących efektów współpracy. 

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Kompensja

Indywidualne podejście do uzyskiwania odszkodowań, a przede wszystkim kompleksowa pomoc to gwarancja, że wszystkie formalności zostaną dopełnione w odpowiednim terminie. Kompensja pomaga w uzyskaniu odszkodowania zarówno po wypadku komunikacyjnym, w przypadku poniesionego uszczerbku na zdrowiu, czy za śmierć osoby bliskiej. To sytuacje, które mogą dotknąć właściwie każdego z nas. Warto pamiętać, że nie jest się skazanym na to, co odpisze ubezpieczyciel, ponieważ często nie tylko stara się zaniżyć kwotę odszkodowania, ale zdarzają się sytuacje, gdy odmawia jej wypłaty. Kancelaria załatwia wszelkie formalności także w przypadku odszkodowania za szkody na pojeździe. To niezwykle popularna sytuacja, nie tylko w okresie zimowym. Sprawcy często uchylają się od odpowiedzialności, a właściciel pojazdu jest zmuszony pokryć koszty naprawy. Oferowana pomoc dotyczy także odszkodowania za wypadek w pracy, czy błędu medycznego. To ogromna pomoc, dla osób, które czują się zagubione. 

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Votum SA

Od 2005 roku pomagają osobom fizycznym, ale także firmom w dochodzeniu swoich praw. Votum SA to profesjonalizm, zaangażowanie i pasja do działania. Obecnie to jedna z największych firm w Europie Środkowo- Wschodniej, która zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowania. Votum SA to wysoki poziom obsługi Klienta, sprawne działanie, a przede wszystkim szeroki zakres działania. Wysoka jakość świadczonej pomocy pozwala na ciągły rozwój, ale już do tej pory pokazała, że rynek docenia te starania, gdyż Votum na swoim koncie ma sporą kolekcję nagród i wyróżnień. W ostatnim czasie pomoc dla frankowiczów z ich strony sprawiła, że sporo osób zdecydowało się na skorzystanie z oferty. 

Materiał prasowy MMedia
d2bkj30
d2bkj30