Trwa ładowanie...
de5f36o
21-11-2016 14:59

Netmedia: Wzywający nie zamierzają podwyższać ceny w wezwaniu

Warszawa, 21.11.2016 (ISBnews) - Wzywający na akcje Netmedia nie zamierzają podwyższać ceny w wezwaniu, poinformował ISBnews Andrzej Wierzba - główny akcjonariusz spółki, wchodzący w skład porozumienia akcjonariuszy, które ogłosiło wezwanie.

de5f36o
de5f36o

"Biorąc pod uwagę specyfikę naszej spółki oraz zmienne warunki na rynku kapitałowym, jako porozumienie akcjonariuszy uważamy, że nasza oferta dla inwestorów na poziomie 6,5 zł za akcję jest atrakcyjna. Dlatego nie zamierzamy podwyższać ceny w wezwaniu w ramach obecnie trwających zapisów" - powiedział ISBnews Wierzba.

Porozumienie akcjonariuszy Netmedia Andrzeja Wierzby, Michała Pszczoły, Jolanty Pszczoły oraz spółki SO SPV 56, którzy posiadają łącznie 66,06% akcji wezwało na początku października do sprzedaży 3,14 mln spółki, które stanowią 33,94% kapitału, po 6,5 zł za sztukę.

Zapisy w wezwaniu są przyjmowane do 22 listopada.

Zamiarem wzywających jest zniesienie dematerializacji akcji i wycofanie spółki z GPW. W wezwaniu pośredniczy DM BOŚ.

Netmedia działa w segmencie nowych technologii, specjalizuje się w e-commerce i nowatorskich systemach informatycznych. Podstawą działań jest internet. Działania Grupy skoncentrowane są na rynku usług turystycznych. Spółka angażuje się również w inne wzrostowe rynki takie jak: nieruchomości, inwestycje alternatywne, usługi lokalizacyjne i usługi finansowe.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

de5f36o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de5f36o