Trwa ładowanie...

Niedostępne usługi bankowe w weekend. Te banki przeprowadzą prace serwisowe

Tradycyjnie w weekend duża część banków przeprowadzić różnego rodzaju prace serwisowe, co będzie wiązało się z zawieszeniem działania niektórych usług. W większości przypadków będzie to niezauważalne dla klientów, ale może nas spotkać niemiła niespodzianka.

Niedostępne usługi bankowe w weekend. Te banki przeprowadzą prace serwisoweŹródło: WP.PL
d398bd7
d398bd7

W ten weekend prace serwisowe przeprowadzi dziesięć banków. Najczęściej wyłączone będą kanały bankowości internetowej i usługi maklerskie, ale w niektórych przypadkach mogą wystąpić problemy z kartami płatniczymi.

Jednym z banków, które ostrzegają przed możliwymi problemami z płatnościami kartą, jest powoli wycofujący się z polskiego rynku Deutsche Bank.

Wideo: rzuciła pracę w banku i została pisarką

Od północy do 8 rano w sobotę wyłączone będą systemy db easyNET i powerNET, a niedostępne będą też szybkie płatności internetowe. W tym czasie mogą być problemy z płaceniem kartą.

d398bd7

Problemy z kartami płatniczymi, a także z bankomatami i bankowością internetową mogą wystąpić także w przypadku klientów ING Banku Śląskiego. Prace serwisowe bank przeprowadzi od północy do szóstej rano w niedzielę.

Ograniczony dostęp do bankowości internetowej w nocy z piątku na sobotę może dać się we znaki klientom Eurobanku. Przerwa rozpocznie się pół godziny przed północą i potrwa do 3 rano.

Kilka godzin dłużej, bo do 8 rano w sobotę potrwa przerwa serwisowa w Getin Banku i Noble Banku. Także tutaj będą problemy z dostępem do bankowości internetowej.

Patności kartami w internecie, które wymagają kodu 3D-Secure, będą niedostępne dla klientów Raiffeisen Polbanku - innego banku, który zwija się z Polski. Przerwa potrwa w niedzielę od 7 rano do 15. W sobotę nie będzie działał za to serwis R-Broker.

d398bd7

Niedostępność usług związanych z kodem 3D-Secure w niedzielę zapowiada także Bank Pocztowy i należący do niego EnveloBank. W sobotę będą za to problemy z bankowością internetową.

Wyłączenie bankowości internetowej na późny wieczór, od 22 do północy w piątek zaplanował Santander Consumer Bank. Nieco dłużej, do 6 rano do bankowości internetowej nie zalogują się też klienci T-Mobile Usług Bankowych.

Prace serwisowe zaplanował także Bank Pekao, ale tutaj ograniczenie działalności będzie dotyczyć tylko usług maklerskich.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d398bd7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d398bd7