Trwa ładowanie...

Nielegalne blokady na koła. Mieszkańcy są bezsilni

To niemal codzienność. Pracownicy myjni we Wrocławiu nielegalnie zakładają blokady na koła. Nie przejmują się opinią policji.

Nielegalne blokady na koła. Mieszkańcy są bezsilniŹródło: East News
d4dlquz
d4dlquz

Na wrocławskich Krzykach pracownicy myjni znaleźli nowy sposób na dobry zarobek. Postanowili zakładać wszystkich autom parkującym przed apteką przy placu Hirszfelda blokady na koła. Ten proceder trwa tam od dawna, a mieszkańcy załamują ręce.

Pracownicy myjni już od kilku miesięcy na prośbę właściciela terenu bezkarnie blokują samochody wszystkim, którzy przyjadą do apteki. Są na tyle bezczelni, że na noc usuwają tablice informującą o zakazie parkowana i ok. 7 rano wstawiają znak ponownie. Wtedy karzą ludzi mandatami w wysokości 200 zł. Dostają je także osoby parkujące tam późnym wieczorem. Policja już zajmuje się tą sprawą.

East News
Źródło: East News

Przypominamy, że przepisy mówią wyraźnie, że nikt oprócz policji oraz straży miejskiej nie ma prawa zakładać blokad na koła. Policja apeluje o zgłaszanie każdego żądania pieniędzy za zdjęcie blokady w tej okolicy, najlepiej bezpośrednio do najbliższego komisariatu. Funkcjonariusze zapewniają, że sprawa powinna się szybko zakończyć. Każdy bezprawnie ukarany mandatem może zgłosić się do sądu.

źródło: radiowroclaw.pl

d4dlquz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dlquz