Trwa ładowanie...

Nowy energetyk od producenta "Super Ruchacza". Trafi do sklepów jeszcze w tym roku

Nowy napój pojawi się na półkach sklepów jeszcze w sierpniu tego roku.

Nowy energetyk od producenta "Super Ruchacza". Trafi do sklepów jeszcze w tym roku
d1m4u0n
d1m4u0n

Nowy napój energetyczny "Żołnierze wyklęci" to pomysł producenta innego energetyka - "Super Ruchacza". Marka pojawi się na półkach sklepów jeszcze w sierpniu tego roku.

"Żołnierze wyklęci" to produkt, który skierowany jest do młodzieży patriotycznej oraz kibiców. Marek Bartosiński z toruńskiej spółki 8K, która odpowiedzialna jest za nową markę, zdradził "Gazecie Wyborczej", że inspiracją do stworzenia nowego produktu był wysyp rzeczy o tematyce patriotycznej, które w ostatnim czasie zalały polski rynek. Mowa o koszulkach, bluzach i czapkach.

Część zysków z nowego napoju zostanie przekazana fundacji, która zajmuje się kultywowaniem pamięci o "żołnierzach wyklętych" - dodaje Bartosiński.

"Super Ruchacz", pierwszy energetyk toruńskiej spółki 8K, został zaprezentowany w 2014 roku. - To niezastąpiony dopalacz każdego rasowego samca i uczestnik każdej imprezy - czytamy na stronie energy drinka. "Super Ruchacz" doczekał się także klipu, który promował napój. Niestety nie za długo - Komisja Etyki Reklamy oceniła, że spot jest wulgarny i poniża kobiety.

d1m4u0n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m4u0n