Trwa ładowanie...
d1wyl8i

NWZ Prima Moda zdecyduje o upoważnieniu zarządu do emisji w ramach kapitału docelowego

19.02. Warszawa (PAP) - NWZ Prima Moda zwołane na 17 marca zdecyduje o zmianach w statucie, które zakładają upoważnienie zarządu do podwyższenia kapitału zakładowego o kwotę nie...

d1wyl8i
d1wyl8i

19.02. Warszawa (PAP) - NWZ Prima Moda zwołane na 17 marca zdecyduje o zmianach w statucie, które zakładają upoważnienie zarządu do podwyższenia kapitału zakładowego o kwotę nie wyższą niż 600 tys. zł w ramach kapitału docelowego - wynika z projektów uchwał.

Upoważnienie do emisji w ramach kapitału docelowego ma obowiązywać do 28 lutego 2017 r.

W granicach kapitału docelowego zarząd ma być upoważniony do dokonania kolejnych podwyższeń kapitału zakładowego w drodze kolejnych emisji akcji, dokonywanych w ramach ofert prywatnych lub publicznych.

"Wprowadzenie możliwości podwyższenia kapitału zakładowego w ramach kapitału docelowego ma umożliwić szybkie pozyskanie kapitału dla spółki. Zarząd spółki, która działa na trudnym i dynamicznie zmieniającym się rynku sprzedaży detalicznej, powinien mieć możliwość elastycznego reagowania na ewentualną konieczność dofinansowania Spółki" - napisano w uzasadnieniu do uchwały. (PAP)

gsu/ asa/

d1wyl8i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wyl8i