Trwa ładowanie...
dd0kcgs

NWZA One-2-One zdecyduje o emisji do 5 tys. obligacji zamiennych s. E

06.10. Warszawa (PAP) - NWZA One-2-One zwołane na 4 listopada podejmie uchwałę o emisji nie więcej niż 5 tys. obligacji s. E o łącznej wartości nominalnej nie większej niż 5 mln zł...

dd0kcgs
dd0kcgs

06.10. Warszawa (PAP) - NWZA One-2-One zwołane na 4 listopada podejmie uchwałę o emisji nie więcej niż 5 tys. obligacji s. E o łącznej wartości nominalnej nie większej niż 5 mln zł oraz warunkowym podwyższeniu kapitału w drodze emisji nie więcej niż 720 tys. akcji s. E w celu przyznania posiadaczom obligacji zamiennych prawa do objęcia akcji - wynika z projektów uchwał na walne.

Planowana emisja ma się odbyć z wyłączeniem w całości prawa poboru akcji s. E i obligacji dla dotychczasowych akcjonariuszy.

Zarząd podał w uzasadnieniu do wyłączenia prawa poboru, że emisja obligacji oraz warunkowe podwyższenie kapitału zakładowego mają umożliwić dokapitalizowanie spółki zależnej Mobitrust, która znalazła się w fazie szybkiego rozwoju.

"W świetle dynamicznych zmian rynku elektronicznej identyfikacji zapewnianej przez Mobitrust, One-2-One planuje również wzmocnienie personalne gwarantujące wykorzystanie tych szans rynkowych" - napisano w komunikacie.

One-2-One chce też powołać i zasilić finansowo w pierwszej fazie rozwoju, fundusz inwestujący w segmencie nowych technologii.

Fundusz ma być kierowany przez Piotra Majchrzaka. Mają zostać do niego wniesione spółki iFusion, Comtica, Mobitrust oraz Mobicert.(PAP)

gsu/ ana/

dd0kcgs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd0kcgs