Trwa ładowanie...
dnuo9s3
08-11-2016 14:05

Ochnik Development rozpoczął budowę dwóch inwestycji w Warszawie

Warszawa, 08.11.2016 (ISBnews) - Ochnik Development rozpoczął budowę warszawskich inwestycji Dzielna 64 z mieszkaniami o podwyższonym standardzie oraz projektu Studio Centrum z mikroapartamentami, podała spółka.

Share
dnuo9s3

"Ochnik Development, firma należąca do Grupy Ochnik, w której skład wchodzi również znana marka odzieżowa, rozpoczęła budowę dwóch inwestycji mieszkaniowych w Warszawie" - czytamy w komunikacie.

"Wprowadziliśmy na rynek warszawski dwa komplementarne projekty mieszkaniowe, których oferta uzupełnia się. W inwestycji Dzielna 64 oferujemy mieszkania w wyższym standardzie wykonania, dostępne w szerokim wyborze ofert. Studio Centrum to przede wszystkim propozycja dla planujących zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych, pod standardowy lub krótkoterminowy wynajem turystyczny" - powiedział członek zarządu Ochnik Development Tomasz Sadłocha, cytowany w komunikacie.

Inwestycja Dzielna 64 powstaje w centralnym punkcie Warszawy. Projekt oferuje 152 apartamenty o powierzchni od 26 do 94 m2.

Deweloper realizował dotychczas inwestycje z budynkami jedno- i wielorodzinnymi na Mazowszu i projekty komercyjne na rynku warszawskim.

(ISBnews)

dnuo9s3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnuo9s3
dnuo9s3