Trwa ładowanie...
d37gkb9

Odwołany lot z Warszawy do Londynu. Wcześniej LOT pięć razy zmieniał godzinę

Samolot z Warszawy do Londynu miał wylecieć o 7:30, ale nie wyleciał - lot ostatecznie odwołano. O sprawie informuje nasz czytelnik. PLL LOT wcześniej pięć razy zmieniał godzinę wylotu. Lotnisko zapewnia, że było gotowe, wina leży po stronie linii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anulowany lot z Warszawy do Londynu
Anulowany lot z Warszawy do Londynu (East News, Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EAST NEWS)
d37gkb9

Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT o numerze LO 281 miał odlecieć z Warszawy do Londynu o 7:30 we wtorek rano, jednak nie odleciał - lot został odwołany. Wcześniej linie informowały o opóźnieniu o blisko 3,5 godz. Poprzez platformę dziejesie.wp.pl zgłosił się do nas czytelnik - wysłał zdjęcia wiadomości, które dostawał od PLL LOT. Linie pięć razy zmieniały termin wylotu. Pierwsza wiadomość przyszła jeszcze w poniedziałek wieczorem, później pasażer przez całą noc dostawał kolejne SMS-y.

Czytaj też: PLL LOT szuka prezesa. Nieco ponad tydzień, by się zgłosić

Ostatnią wiadomość od linii nasz czytelnik otrzymał o godz. 9:40, na godzinę przed opóźnionym odlotem. Przewoźnik poinformował o odwołaniu lotu.

   zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
(zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl)

A jeszcze przed godz. 7:00 PLL LOT informowały, że opóźniony wylot odbędzie się o godz. 10:50, czyli 3 godz. i 20 min. po czasie.

   zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
(zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl)

Nasz czytelnik skarży się na linie, bo w takim trybie trudno zaplanować spotkania. - Data i godzina wylotu sugeruje, że są to głównie biznesowe wyjazdy. Pierwsza wiadomość o opóźnieniu przyszła wczoraj wieczorem, wtedy jeszcze można było przesunąć godziny spotkań. Jednak kolejne wiadomości przychodziły przez całą noc, trudno tu o zaplanowanie czegokolwiek - mówił w rozmowie z finanse.wp.pl jeszcze w momencie, gdy lot miał się odbyć.

d37gkb9

Linie nie odpowiadają, za to udało nam się porozmawiać z przedstawicielem warszawskiego Lotniska Chopina. Jak poinformował, port lotniczy jest gotowy i czeka na podróżnych, wina leży po stronie PLL LOT.

Obejrzyj: LOT chce dorzucić do budowy CPK. "Ten biznes się opłaca"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d37gkb9

Podziel się opinią

Share
d37gkb9
d37gkb9