Trwa ładowanie...
d486fv8
29-07-2016 11:48

OEX ma przedwstępną umowę przejęcia Mer Service za 4,5 mln zł

Warszawa, 29.07.2016 (ISBnews) - OEX zawarł przedwstępną umowę zakupu udziałów stanowiących 100% kapitału zakładowego Mer Service, świadczącej usługi w zakresie wsparcia sprzedaży za 4,5 mln zł, poinformowała spółka. 

Share
d486fv8

Umowa nabycia udziałów zostanie podpisana do 31 sierpnia 2016 r., pod warunkiem m.in. pozytywnego dla OEX wyniku badania due diligence - tj. audytu prawnego, finansowego i operacyjnego przeprowadzonego przez spółkę lub na jej zlecenie.

"Część ceny sprzedaży w wysokości 300 tys. zł zatrzymana zostanie przez OEX na zabezpieczenie wynikających z przyrzeczonej umowy sprzedaży ewentualnych roszczeń względem sprzedających. Kwota zatrzymania zostanie zapłacona sprzedającym w najbliższym dniu roboczym przypadającym po upływie 24 miesięcy od dnia zawarcia przyrzeczonej umowy sprzedaży, o ile przed tą datą nie zostanie ona zaliczona na zaspokojenie roszczeń" - czytamy w komunikacie.

Po zawarciu przyrzeczonej umowy sprzedaży, sprzedający zobowiązani będą przez okres 5 lat od daty jej zawarcia do powstrzymywania się od działalności konkurencyjnej w jakiejkolwiek formie, a także nie będą świadczyć usług na rzecz podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną w zakresie dotyczącym tej działalności, bez uzyskania uprzedniej, pisemnej zgody OEX, podano również.

Grupa OEX (wcześniej Grupa Tell) to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów na rynku outsourcingu sprzedaży. Posiada w swojej ofercie pełną gamę usług związanych ze sprzedażą w kanale tradycyjnym i e-commerce jak również ich integracją i obsługą w modelu wielokanałowym. Grupa jest notowana na GPW od 2005 r. (początkowo jako Tell).

(ISBnews)

d486fv8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d486fv8
d486fv8