Trwa ładowanie...
dzp86sd

Oferta AMS i Stroera najkorzystniejsza w przetargu na wiaty przystankowe w Warszawie

26.11. Warszawa (PAP) - Oferta konsorcjum AMS i Stroera została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na budowę i utrzymanie warszawskich wiat przystankowych oraz innych...

dzp86sd
dzp86sd

26.11. Warszawa (PAP) - Oferta konsorcjum AMS i Stroera została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na budowę i utrzymanie warszawskich wiat przystankowych oraz innych elementów wyposażenia w ramach projektu "Przystanek Komunikacji Miejskiej" - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie na stronie internetowej. Drugie miejsce zajęła oferta konsorcjum CAM Polski Outdoor i CAM Media.

Oferta konsorcjum AMS (spółka z grupy Agora - PAP) i Stroera, która otrzymała w postępowaniu 95,01 pkt., zakłada 106 miesięcy trwania umowy koncesji, kwotę referencyjną na poziomie 0,01 zł oraz 0,1 proc. udziału koncesjodawcy w przychodach koncesjonariusza.

Z kolei oferta konsorcjum CAM Polski Outdoor i CAM Media, która otrzymała w postępowaniu 73,15 pkt., zakłada 140 miesięcy trwania umowy koncesji, kwotę referencyjną na poziomie 212 mln zł oraz 44 proc. udziału koncesjodawcy w przychodach koncesjonariusza.

W komunikacie podano ponadto, że stronom przysługuje prawo do zaskarżenia wyboru najkorzystniejszej oferty. Dodano, że umowa koncesji może zostać zawarta nie wcześniej niż w dniu 7 grudnia.(PAP)

kam/ asa/

dzp86sd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzp86sd