Trwa ładowanie...
d21dyai

Oferta Asseco za 86 mln zł najkorzystniejsza w przetargu ARiMR

17.10. Warszawa (PAP) - W przetargu ARiMR na "Utrzymanie i Rozwój Aplikacji SIA, PA, PZ SIP, FOTO SIP" jako najkorzystniejsza została wybrana oferta Asseco Poland za 86 mln zł -...

Share
d21dyai

17.10. Warszawa (PAP) - W przetargu ARiMR na "Utrzymanie i Rozwój Aplikacji SIA, PA, PZ SIP, FOTO SIP" jako najkorzystniejsza została wybrana oferta Asseco Poland za 86 mln zł - podała ARiMR.

Oferta Asseco została oceniona na 100 pkt.

Oferty w tym przetargu składały także Hewlett-Packard Polska, który zaproponował wykonanie usługi za 101 mln zł i Comarch, który chciał 140 mln zł.

d21dyai

oferta HP została oceniona na 86,85 pkt., a oferta Comarchu na 66,03 pkt.

Budżet zamawiającego wynosił 224 mln zł.

Poza wykonawcami, którzy złożyli oferty do przetargu zaproszone były także: Sygnity oraz konsorcjum IT Works i AlmavivA SpA.

ARiMR przetarg na utrzymanie i rozwój aplikacji SIA, PA, PZ SIP, FOTO SIP ogłosiła w grudniu 2011 r. Wnioski o dopuszczenie do udziału w tym przetargu zgłosiło wcześniej dziewięciu wykonawców. Wybrany wykonawca będzie świadczył usługę utrzymania systemów przez trzy lata.

Obecnie usługi utrzymania i rozwoju aplikacji SIA, PA, PZ SIP, FOTO SIP świadczy HP, którego podwykonawcą jest Asseco Poland.(PAP)

gsu/ ana/

d21dyai

Podziel się opinią

Share
d21dyai
d21dyai