Trwa ładowanie...
orlen

Orlen wchodzi na zupełnie nowy rynek. Na stacjach będzie można wypożyczać rowery

Orlen wkracza na dziewiczy dla siebie rynek wypożyczalni rowerowych. Najbliższej wiosny na 36 stacjach paliwowych będzie można wypożyczać rowery. Będą one kompatybilne z innymi terminalami, w których zostawiamy jednoślady.

Share
Orlen wchodzi na zupełnie nowy rynek. Na stacjach będzie można wypożyczać rowery
Źródło: WP.PL
d1vq8p2

- Wprowadzimy możliwości wynajmowania rowerów na naszych stacjach. To jest bardziej marketingowy element, bo one będą obrendowione. Na wiosnę będzie to uruchamiane i wprowadzane w życie - powiedział Dariusz Grębosz, dyrektor biura relacji inwestorskich PKN Orlen.

Jak przygotować rower na wiosnę?

36 stacji rowerowych

Nowa usługa zostanie wprowadzona w sześciu miastach, gdzie otwartych zostanie 36 stacji rowerowych, na których pojawią się rowery z logo PKN Orlen. Na razie wiadomo, że bicykle pojawią się na pewno w Warszawie.

d1vq8p2

- Projekt realizowany jest we współpracy z firmą Nextbike Polska, która m.in. zainstaluje terminale, dostarczy 350 pojazdów, a także zajmie się ich bieżącą obsługą i serwisem. - czytamy w komunikacie firmy.

Rowery Orlen kompatybilne z innymi wypożyczalniami

- Pojazdy dostępne na stacjach ORLEN, będą w pełni kompatybilne z istniejącymi systemami miejskimi, co oznacza, że rowery pobrane z tych lokalizacji będzie można pozostawić w dowolnych terminalach na terenie miasta i odwrotnie. Wypożyczanie na stacjach benzynowych będzie się odbywać również na tych samych zasadach finansowych i za pomocą obecnie funkcjonujących aplikacji miejskich. Ofertę uzupełni jeden terminal z 10 rowerami elektrycznymi, zlokalizowany w Warszawie - zapewnia PKN Orlen.
PKN Orlen posiada w Polsce ok. 1760 stacji paliwowych.

d1vq8p2

Podziel się opinią

Share
d1vq8p2
d1vq8p2