Trwa ładowanie...

Ostatni weekend przed świętami. Sprawdzamy, co się dzieje w centrach handlowych

Zaczął się ostatni weekend przed świętami. Dla wielu Polaków to szansa, żeby kupić prezenty albo zrobić świąteczne zakupy spożywcze. To jeden z tych weekendów w roku, kiedy utarg jest największy. Jesteśmy w centrum handlowym z kamerą. Sprawdzimy, czy handel przeżywa oblężenie.

Ostatni weekend przed świętami. Sprawdzamy, co się dzieje w centrach handlowychŹródło: Agencja Gazeta, fot: Cezary Aszkiełowicz
d31j2ev
d31j2ev

Wigila w tym roku przypada już w przyszłą niedzielę. Oznacza to, że ta sobota i niedziela to ostatnie dwa pełne wolne dni przed świętami.

Ostatni weekend przed Bożym Narodzeniem to okres żniw dla centrów handlowych, hipermarketów, dyskontów i bazarów. Uwzgędnili to nawet politycy, którzy wciąż pracują nad ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele. Ostatnia niedziela przed świętami nawet po wprowadzeniu restrykcji ma być handlowa. Czyli prościej mówiąc: sklepy będą mogły być otwarte.

Poszliśmy z kamerą do jednego z warszawskich centrów handlowych. Sprawdzimy, czy oblężenie sklepów sięgnęło zenitu. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

d31j2ev
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31j2ev