ycipk-3pmb1t

Ostatnie zakupy przed Wielkanocą? Zobacz, do której są czynne sklepy

Amatorzy niedzielnych zakupów muszą zmienić plany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostatnie zakupy przed Wielkanocą? Zobacz, do której są czynne sklepy
(WP.PL, Fot: Pixabay.com/Domena publiczna)
ycipk-3pmb1t

*W wielkanocną niedzielę i poniedziałek sklepy dużych sieci i wszystkie galerie handlowe będą zamknięte. Dlatego przedświąteczne zakupy musimy zrobić wcześniej - w piątek i sobotę. Zobacz, do której będą czynne w tych dniach najpopularniejsze w Polsce sklepy. *



Dlaczego sklepy będą zamknięte w niedzielę i poniedziałek? Zgodnie z prawem w czasie świąt obowiązuje zakaz handlu w placówkach zatrudniających pracowników na podstawie umowy o pracę. Zakaz handlu w święta nie dotyczy stacji benzynowych, w których można kupić nie tylko paliwo, ale także artykuły codziennego użytku.

ycipk-3pmb1t

Biedronka

W Wielki Piątek sklepy sieci Biedronka będą czynne od godziny 7 do godziny 22. W Wielką Sobotę sklepy sieci Biedronka będą czekać na klientów w godzinach od 7 do 16.
Lidl

W piątek sklepy sieci Lidl są czynne od godz. 8 do godz. 21. Z kolei w Wielką Sobotę będą czynne w godzinach od 8 do 16.
Auchan

W Wielki Piątek sklepy sieci Auchan będą czynne od godz. 8 do godz. 22. W Wielką Sobotę sklepy sieci będą otwarte w godzinach od 8 do 18.
Kaufland

ycipk-3pmb1t

W Wielki Piątek sklepy sieci Kaufland będą czynne od godziny 7 do godziny 22, a w Wielką Sobotę w godzinach od 7 do 18.

Netto

W Wielki Piątek sklepy sieci Netto będą czynne od godz. 7 do godz. 22. W Wielką Sobotę sklepy sieci będą czynne w godzinach od 7 do 18.

Tesco

ycipk-3pmb1t

W Wielki Piątek sklepy sieci Tesco (poza placówkami czynnymi całą dobę) będą czynne od godziny 7 do godziny 22. Natomiast w Wielką Sobotę Tesco będzie czynne w godzinach od 7 do 18.
Carrefour

W Wielki Piątek sklepy sieci Carrefour będą czynne w godzinach od 8.30 do 22. Z kolei w Wielką Sobotę sklepy sieci będą czynne w godzinach od 8.30-9 do 17.
Żabka

W Wielki Piątek sklepy sieci Żabka będą czynne od godz. 6 do godz. 23. W Wielką Sobotę sklepy sieci Żabka będą czynne w godzinach od 6 do 23. W Wielkanocną Niedzielę i Wielkanocny Poniedziałek sklepy sieci Żabka będą czynne w godzinach od 9 do 19. Decyzję związaną z otwarciem sklepu w innych, niż wskazane powyżej godzinach, będą podejmować Ajenci poszczególnych placówek.


Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3pmb1t

ycipk-3pmb1t
ycipk-3pmb1t