Trwa ładowanie...

Oto największy park rozrywki w Polsce. Sprawdziliśmy, co się z nim stało dzięki pieniądzom z 500+ [NA ŻYWO]

Reporterzy Wirtualnej Polski Karolina Rogaska i Patryk Osowski odwiedzili małopolską gminę Zator, w której znajduje się największy park rozrywki w całym kraju. Pokażemy wam, na jakie atrakcje można tam trafić i sprawdzamy, czy po wprowadzeniu świadczenia 500+ dla polskich rodzin parkowi Energylandia przybyło klientów.

Oto największy park rozrywki w Polsce. Sprawdziliśmy, co się z nim stało dzięki pieniądzom z 500+ [NA ŻYWO]Źródło: East News, fot: Damian Klamka
d39wrgs
d39wrgs

Program 500+ pozwolił wielu rodzicom wysłać dzieci na pierwsze wakacje od dawna. Jednym z miejsc, do których bardzo chętnie przyjeżdżają bawić się całe rodziny jest właśnie małopolska Energylandia. Specjalnie dla was sprawdziliśmy, czy naprawdę ruch w tym miejscu zwiększył się dzięki rządowym pieniądzom. Zapraszamy do oglądania relacji live prosto z Zatoru.

Ruszamy z akcją Moja Polska - pokażcie nam, co Was w niej zachwyca, a co irytuje. Prześlijcie nam zdjęcia lub filmik, które mówią coś o naszym kraju i pokazują, jak się zmienia. Polska z Waszej perspektywy - czekamy na dziejesie@wp.pl!

d39wrgs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39wrgs