Trwa ładowanie...
d3on51u

Pavimental ma umowę na remont A4 Kraków-Katowice za 40,2 mln zł netto

Warszawa, 05.02.2016 (ISBnews) - Stalexport Autostrada Małopolska (SAM), spółka pośrednio zależna od Stalexport Autostrady, podpisała z konsorcjum spółek z grupy Pavimental umowę na wymianę nawierzchni autostrady A4 pomiędzy Krakowem a Katowicami za ryczałtowo 40,23 mln zł netto, podała spółka. W czasie remontu mogą obowiązywać skorygowane stawki za przejazd.

Share
d3on51u

"Zarząd spółki informuje, że w związku ze znacznym zakresem prac związanych z realizacją wyżej opisanego kontraktu, będą miały zastosowanie 'Zasady postępowania w przypadku prowadzenia prac budowlanych remontowych pomiędzy placami poboru opłat skutkujących niedotrzymywaniem standardu autostrady', przyjęte do stosowania przez Stalexport Autostrada Małopolska S.A." - czytamy w komunikacie.

Wcześniej SAM podawała, że w ramach kontynuacji zadania - wymiana nawierzchni autostrady A4 Katowice - Kraków ma zamiar rozpocząć w najbliższym czasie realizację robót nawierzchniowych na przedmiotowym odcinku autostrady. Roboty do wykonania w ramach kontraktu na wymianę nawierzchni autostrady obejmują zasadniczo ułożenie nowej warstwy ścieralnej na odcinku o długości 59,85 km na obu jezdniach, podzielonych na odcinki.

Stalexport Autostrada Małopolska jest koncesjonariuszem 61-kilometrowego odcinka autostrady A4 pomiędzy Katowicami i Krakowem.

(ISBnews)

d3on51u

Podziel się opinią

Share
d3on51u
d3on51u