Trwa ładowanie...
d11jv2q
23-03-2016 10:38

paysafecard: młodzi Polacy wydają ok. 350 zł miesięcznie na e-zakupy

Warszawa, 23.03.2016 (ISBnews) - Polscy internauci w wieku 18-29 lat na zakupy w internecie wydają miesięcznie średnio 350 zł, a młodzi Europejczycy w wieku 20-29 lat na zakupy online przeznaczają około 136 euro na miesiąc, podało paysafecard, powołując się na swoje badania.

d11jv2q
d11jv2q

"Młodych internautów charakteryzuje również wzmożona aktywność w sieci oraz znacząca liczba dokonanych drobnych transakcji, dzięki czemu stanowią oni istotną grupę wśród użytkowników płatności prepaid w internecie" - czytamy w komunikacie.

"Gigantyczna ekspansja internetu i zwiększenie liczby użytkowników oraz wpływu sieci na ich życie powinna przekonać zwłaszcza młodsze pokolenie do przywiązywania większej uwagi do kwestii bezpieczeństwa transakcji oraz korzystania ze sprawdzonych metod płatności" - skomentował dyrektor generalny Udo Müller, cytowany w komunikacie.

paysafecard w 2015 r. rozszerzyła działalność na kolejne rynki, m. in. w Nowej Zelandii, Kuwejcie oraz Arabii Saudyjskiej, a także uruchomiła nowe rozwiązania w Turcji. Obecnie z produktów paysafecard korzysta 12 mln stałych użytkowników i są one dostępne w ponad 500 tys. punktów na całym świecie.

paysafecard to internetowe rozwiązanie płatnicze typu prepaid, z którego może korzystać każdy, bez posiadania karty kredytowej oraz konta bankowego. Do realizacji płatności wymagany jest jedynie 16-znakowy PIN paysafecard.

(ISBnews)

d11jv2q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11jv2q