Trwa ładowanie...

Personalizowane czekoladki dla biznesu. Idealne na firmowe eventy i świąteczne upominki

Praliny w firmowym kartoniku mogą stać się słodkim zaproszeniem, podziękowaniem, reklamą lub wizytówką. Eleganckie pudełko czekoladek koresponduje z wizerunkiem firmy, która dba o dobre relacje. To niezły pomysł na świąteczne prezenty.

Personalizowane czekoladki dla biznesu. Idealne na firmowe eventy i świąteczne upominkiŹródło: iStock.com
d1xf94t
d1xf94t

Upominki dla firm – pomysł na wiele okazji

Czasy reklamowych długopisów czy kubków zdecydowanie minęły. Obecnie przedsiębiorcy, którzy rozwijają biznes lub dbają o relacje z klientami, pracownikami czy współpracującymi firmami chcą czegoś więcej. Czekoladki biznesowe z firmowym logo to niebanalny pomysł i mały wydatek, bo np. czekoladową wizytówkę kupimy już za 5 zł. Jeśli szukamy czegoś większego, możemy wybrać większe opakowanie z czekoladkami w kilku różnych smakach lub czekoladowy telegram.

Dbaj o biznes i relacje za pomocą słodkich upominków

Praliny w eleganckim opakowaniu zastąpią tradycyjną kartkę z życzeniami. Nadruk na pudełku może przedstawiać okazjonalną grafikę, logo firmy lub jej motto, a sama czekolada dodatkowo utrwali miłe wspomnienia po wspólnym spotkaniu. Współpracownicy, klienci i pracownicy docenią gest i słodką niespodziankę, jednak warto zakup personalizowanych czekoladek zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem, czyli minimum kilka tygodni przed świętami.

Świąteczne upominki dla firm – wybierz wzór lub zaprojektuj własny

Często o wyborze prezentu z okazji świąt decyduje budżet. Jeśli szukamy czegoś skromnego, wybieramy pomiędzy tanim bibelotem a upominkiem, który pozostawi po sobie miłe wspomnienie nawet wtedy, kiedy nie jest kosztowny. Jest wiele inspiracji, które pomogą nam stworzyć nasze wyjątkowe opakowanie pralin. Mamy do wyboru ponad 40 różnych czekoladek, a wzór możemy wybrać spośród gotowych szablonów lub zdecydować się na personalizowaną opcję, która jest dostępna już przy zamówieniu 100 sztuk opakowań.

Czekoladki na zamówienie możemy też wykorzystać w nieformalnych okolicznościach. Największą popularnością cieszą się na weselach, jako mini-prezenty dla gości. Towarzyszą także spotkaniom rodzinnym w kameralnym gronie np. jako prezenty jubileuszowe z okazji rocznicy ślubu dziadków lub rodziców.

iStock.com
Źródło: iStock.com
d1xf94t

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xf94t