Trwa ładowanie...

Pioneer, Chodzież i Gerlach w Lidlu. Dyskont sprzeda też płyty winylowe

Lidl wprowadza kolejne znane marki na swoje półki. W ofercie pojawiły się już produkty polskich firm Gerlach oraz Chodzież. Poza tym w ofercie będzie też artykuły z logo Pioneer. Po sukcesie winyli w Biedronce, teraz także i Lidl będzie mieć swoją ofertę.

Share
Pioneer, Chodzież i Gerlach w Lidlu. Dyskont sprzeda też płyty winylowe
Źródło: Eastnews, fot: Wlodzimierz Wasyluk/ Eastnews
d206c8l

Lidl wprowadza kolejne znane marki na swoje półki. W ofercie pojawiły się już produkty polskich firm Gerlach oraz Chodzież. Poza tym w ofercie będą też artykuły z logo Pioneer. Po sukcesie winyli w Biedronce, teraz także i Lidl będzie mieć swoją ofertę.

To nie będą tanie rzeczy. W Lidlu kupić będzie można na przykład garnki za 333 zł. Zestaw od Gerlacha składać ma się z 7 elementów. W tańszym komplecie będzie 6 garnków za 299 zł. "Aluminiowe garnki dostępne będą w pojemnościach 6,3 l, 4,4 l oraz 2,5 l." - informuje sieć.

Akcję promocyjną zorganizowano tuż przed świętami, by z produktów można było skorzystać w trakcie Wielkanocy. Z tego samego względu w Lidlu pojawia się także komplety sztućców oraz noże ze stali nierdzewne. Tu komplet 6 ostrzy wyceniono na 249 zł. Poza tym w sklepach będzie też porcelana polskiej firmy Chodzież.

d206c8l

- Bardzo cenimy sobie współpracę z polskimi markami. Od kilku lat w naszej ofercie pojawiają się produkty marki Wittchen czy Gerlach. Cieszymy się, że możemy zaoferować w naszych sklepach artykuły najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Klienci doceniają różnorodność asortymentu Lidla oraz są otwarci na nowe produkty, także z segmentu premium”­ – podkreśla Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Przypomnijmy, że jak już pisaliśmy, sieć podpisała też umowę z Wittchen. Opiewa ona na ponad 15 mln zł. Lidl wprowadza do swojej oferty sprzęt elektroniczny. Do tej pory w asortymencie sieci można było znaleźć już m.in. wieżę marki Pioneer, adapter czy radio z Bluetooth. Teraz będą to słuchawki bezprzewodowe.

W odpowiedzi na ostatnie sukcesy płyt winylowych w Biedronce, te teraz pojawią się w Lidlu.

"Do wyboru m.in. hity lat 70', 80', 90' czy największe przeboje gatunków muzycznych: soul, jazz i rock'n'roll." - głosi komunikat prasowy.

d206c8l

Podziel się opinią

Share
d206c8l
d206c8l