Trwa ładowanie...
diczibg

Piotr Marczak odchodzi ze stanowiska dyrektora Departamentu Długu Publ. w MF

Warszawa, 20.06.2016 (ISBnews) - Piotr Marczak - dotychczasowy dyrektor departamentu długu publicznego w Ministerstwie Finansów - poinformował, że odszedł ze stanowiska.

Share
diczibg

"W dniu 17 czerwca br. zakończyłem pracę na stanowisku dyrektora departamentu długu publicznego, co ma związek z planowanym odejściem z Ministerstwa Finansów. W MF pracowałem blisko ćwierć wieku. Okres ten był dla mnie czymś więcej niż tylko pracą zawodową i pozostanie w mojej pamięci jako w miarę przyzwoite sprostanie niezwykłym wyzwaniom. Było to możliwe również dzięki współpracy z Państwem, za co bardzo dziękuję mając nadzieję na dalszą współpracę również w przyszłości" - napisał Marczak w liście przesłanym mediom.

Według doniesień prasowych, nowym dyrektorem ma zostać Robert Zima - dotychczasowy zastępca Marczaka w tym departamencie, który awansował na to stanowisko z chwilą, kiedy Piotr Nowak został nowym wiceministrem finansów. Według "Pulsu Biznesu", Zima wcześniej zajmował się m.in. relacjami z inwestorami zagranicznymi.

(ISBnews)

diczibg

Podziel się opinią

Share
diczibg
diczibg