Trwa ładowanie...
d4ke1xx

PKO BP planuje uruchomić oddział w Pradze na przełomie I i II kw. 2017 r.

Warszawa, 02.01.2017 (ISBnews) - Start oddziału PKO Banku Polskiego w Pradze planowany jest na przełom I i II kw. 2017 r. podał bank. Dyrektorem oddziału korporacyjnego PKO BP w Pradze będzie Jacek Kasprzewski.

Share
d4ke1xx

"Liczymy, że w gronie klientów czeskiego oddziału już niedługo znajdą się zarówno największe polskie spółki, jak i mniejsze firmy z sektora MŚP operujące za granicą. Chcemy być dla nich na zagranicznych rynkach, tak jak w Polsce, partnerem finansowym pierwszego wyboru. Sprawne funkcjonowanie oddziału zagranicznego oraz stałe doskonalenie oferty to jeden z najważniejszych kluczy do osiągnięcia sukcesu. Dlatego kierowanie oddziałem powierzyliśmy osobie z wieloletnim doświadczeniem w bankowości międzynarodowej, Jackowi Kasprzewskiemu" - powiedziała dyrektor Pionu Bankowości Międzynarodowej i Transakcyjnej w PKO BP Magdalena Rokosz, cytowana w komunikacie.

Jacek Kasprzewski od trzech dekad związany jest z bankowością, posiada doświadczenie w bankowości międzynarodowej. Przed zasileniem kadry PKO BP, sprawował funkcję dyrektora wykonawczego w dziale Treasury Services J.P. Morgan Chase oraz kierował oddziałem J.P. Morgan Chase w Polsce, podał bank.

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Aktywa razem banku wyniosły 266,94 mld zł na koniec 2015 r. Akcje banku od listopada 2004 r. notowane są na GPW.

(ISBNews)

d4ke1xx

Podziel się opinią

Share
d4ke1xx
d4ke1xx