Trwa ładowanie...
d3bsg7e

Podróżujesz samochodem z dziećmi? Ubezpieczenie stworzone z myślą o rodzicach

Ilość sytuacji, które mogą wydarzyć się na drodze mamie podróżującej autem z dziećmi jest niezliczona. Poważniejsze wypadki, stłuczki, pęknięte szyby, ale też kradzież np. fotelika dziecięcego to tylko niektóre z nich. Wówczas potrzebna jest polisa, które odbiega od tego o oferują ubezpieczyciele w standardzie.
Podziel się
Kradzież dziecięcego fotelika bezpieczeństwa? Takiej szkody ze standardowej polisy nie pokryjemy
Kradzież dziecięcego fotelika bezpieczeństwa? Takiej szkody ze standardowej polisy nie pokryjemy (Fotolia, Fot: © mathom - Fotolia.com)
d3bsg7e

Poranna gonitwa, czas ucieka, szkolny dzwonek coraz bliżej. Mama podwozi dzieci na lekcje. Po drodze, nie wiadomo skąd, wyskakuje maleńki kamień i wybija szybę w aucie. Może być też tak, że samochód musi zabrać laweta, i tu zbawieniem będzie, dostępne w LINK4, Assistance. Nierzadkie są też przypadki kradzieży dziecięcego fotelika bezpieczeństwa. Tradycyjne i obowiązkowe ubezpieczenie OC w takim przypadku nie pomoże, warto zatem rozważyć zakup Auto Casco.

Polisa, która chroni nie tylko samochód
– AC w LINK4 to ubezpieczenie, które chroni nie tylko auto w przypadku najróżniejszych zdarzeń, ale też dobytek taki jak wspomniany już fotelik czy torebka, którą niestety często wozimy na siedzeniu pasażera. Ubezpieczamy je do 1000 złotych. – mówi Joanna Talaśka z LINK4 i dodatkowo wspomina o Auto Assistance w wariancie Komfort, które może być dla mamy prawdziwym wybawieniem. – Przewiduje on m. in. zapewnienie opieki dziecku, którego rodzic po wypadku będzie musiał zostać w szpitalu. Przyda się również wtedy, gdy podczas podróży okaże się, że auto odmawia posłuszeństwa. Wówczas ubezpieczyciel podejmie próbę naprawy auta na miejscu, a gdy okaże się to niemożliwe, zabierze je laweta do miejsca wskazanego przez ubezpieczonego (bez limitu kilometrów w Polsce, do 500 km za granicą), a my zapewnimy pojazd zastępczy, ewentualnie pokryjemy koszty noclegu lub zapewnimy transport dla kierowcy i pasażerów. Wszystko zależy od tego na jaki zakres ubezpieczenia zdecyduje się klient – wyjaśnia Talaśka.

Już nie musisz szukać mechanika
Auto Casco w LINK4 zdejmuje z głowy ubezpieczonego także temat znalezienia warsztatu, który wykona niezbędne naprawy. Wszystko jeśli na etapie kupowania polisy właściciel zadeklaruje, że w razie szkody decyduje się na opcję „warsztat”.
– Współpracujemy z szeregiem sprawdzonych fachowców, to ponad 2000 tysiące warsztatów w całej Polsce. – dodaje Joanna Talaśka.
Wszystkie ubezpieczenia komunikacyjne LINK4 można kupić u agentów, albo przez stronę www.link4mama.pl/samochod, tam też znajdują się opisy pakietów i ogólne warunki ubezpieczenia. Informacji można zasięgnąć też pod numerem 604 14 14 14. Dyżurujący konsultanci nie tylko wyliczą składkę, ale też odpowiedzą na wszelkie pytania

d3bsg7e

Podziel się opinią

Share
d3bsg7e
d3bsg7e