Trwa ładowanie...

Policjanci namierzają oszukanych. Kupowali sprzęt AGD i RTV w internecie

Oszuści podszyli się pod rzeczywiście działający sklep Incomp i oferowali dostępne w nim towary w internecie. Policję zaalarmowała właścicielka, do której zaczęli zgłaszać się zniecierpliwieni klienci.

Share
Policjanci namierzają oszukanych. Kupowali sprzęt AGD i RTV w internecie
Źródło: Shutterstock.com
d3ugafe

Jeśli znacie kogoś, kto robił zakupy w sklepie internetowym www.incomp.pl, lepiej szybko dajcie mu znać, żeby zgłosił się na policję. Funkcjonariusze proszą pokrzywdzonych o składanie zawiadomień w najbliższej miejscu zamieszkania jednostce policji.

Jak wyjaśniają, sprawa zaczęła się w połowie czerwca od zawiadomienia właścicielki sklepu Incomp w Rzeszowie. Kobieta sprzedaje w nim sprzęt RTV i AGD. Od około dwóch tygodni zaczęli kontaktować się z nią klienci, żądając wywiązania się z umów zawartych w sklepie internetowym pod adresem www.incomp.pl. Jednak jej sklep nie prowadzi sprzedaży internetowej.

Zobacz także: Do czego służy szuflada pod piekarnikiem?

Do tej pory policjanci przyjęli także zawiadomienia od kilku oszukanych z Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego. Szereg osób zostało również oszukanych w innych regionach Polski. Funkcjonariusze podkreślają, że do złożenia zawiadomienia niezbędne są: potwierdzenie dokonania przelewu oraz wydruki prowadzonej korespondencji.

d3ugafe

Podziel się opinią

Share
d3ugafe
d3ugafe