Trwa ładowanie...
d1faqgm

Polmed przydzielił 1 mln akcji, redukcja wyniosła 42,75 proc.

...

d1faqgm
d1faqgm

06.10. Warszawa (PAP) - Polmed przydzielił 1 mln akcji oferowanych po 3,5 zł sztukę. Redukcja wyniosła 42,75 proc. - poinformowała spółka w komunikacie.

Łącznie w ramach publicznej subskrypcji akcji złożono 221 zapisów na 2.479.428 akcji.

"Emitent w pierwszej kolejności przydzielił akcje inwestorom, którzy złożyli zapisy na akcje w związku z uczestnictwem tych inwestorów w procesie budowy księgi popytu i złożyli deklaracje zainteresowania z ceną nie niższą niż cena emisyjna oraz zapis na akcje w liczbie równej ilości akcji określonej w deklaracji zainteresowania. Powyższe kryteria spełniło 68 zapisów na łączną liczbę 1.746.800 akcji. Ponieważ łączna liczba akcji objętych zapisami złożonymi przez inwestorów biorących udział w procesie budowania księgi popytu przekroczyła liczbę akcji oferowanych, zapisy podlegały proporcjonalnej redukcji wynoszącej 42,7525 proc." - napisano.

Celem emisji akcji serii H było pozyskanie środków na utworzenie nowoczesnego centrum medycznego w Warszawie o powierzchni 1550 m2. Planowany termin zakończenia tej inwestycji to III kwartał 2011 roku.

d1faqgm

Polmed jest pierwszą siecią klinik medycznych debiutującą na giełdzie. Jeszcze w tym roku planuje otwarcie placówek w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Sosnowcu, Poznaniu oraz kolejnej w Gdańsku.

Polmed jest spółką wyspecjalizowaną w świadczeniu ambulatoryjnej opieki medycznej dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Oferuje ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie podstawowej oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej. Aktualnie posiada dziewięć własnych przychodni w Gdańsku, Olsztynie, Gdyni oraz Starogardzie Gdańskim. Dzięki umowom podpisanym z renomowanymi placówkami medycznymi, klienci Polmedu mogą korzystać z usług na terenie całego kraju. (PAP)

epo/ ana/

d1faqgm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1faqgm