Trwa ładowanie...
d44ztqe

Polnord sprzedał 85% z 96 mieszkań w IV etapie gdańskiego osiedla 2 Potoki

Warszawa, 24.11.2016 (ISBnews) - Polnord sprzedał ponad 85% z 96 mieszkań wybudowanych w IV etapie gdańskiego osiedla 2 Potoki, poinformowała spółka. 

Share
d44ztqe

"Dzisiejszy poziom sprzedaży IV etapu osiedla, które wprowadziliśmy do oferty zaledwie rok temu, jest dla nas potwierdzeniem, że gdański projekt 2 Potoki jak i marka Polnord niezmiennie cieszą się zaufaniem klientów. Ten projekt co prawda dobiega już końca, ale w jego miejsce będziemy sukcesywnie wprowadzać nowe propozycje dla naszych trójmiejskich klientów. Pierwsza z nich, osiedle Chabrowe Wzgórze już znajduje się w naszej ofercie, a gotowe mieszkania będą do odbioru już w II połowie 2017 roku" - powiedział prezes Dariusz Krawczyk, cytowany w komunikacie.

Do nabycia są jeszcze lokale dwu- i trzypokojowe o powierzchni około 50 m2, a czteropokojowe, do 62 m2, podano także.

Osiedle 2 Potoki położone 4 km od centrum Gdańska. W IV etapie powstały 3 czterokondygnacyjne budynki, które uzyskały już pozwolenie na użytkowanie.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Polnord realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d44ztqe

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44ztqe
d44ztqe