Trwa ładowanie...
d2gf2pg

Polnord sprzedał ponad 80% mieszkań w III etapie 2 Potoków

Warszawa, 25.02.2016 (ISBnews) - Polnord sprzedał ponad 80% mieszkań w III etapie gdańskiej inwestycji 2 Potoki, w ofercie pozostało niesprzedanych 30 lokali, podała spółka.

Share
d2gf2pg

"Dogodna lokalizacja i atrakcyjna cena sprawia, że na mieszkanie na osiedlu decydują się nie tylko rodziny i single, ale również nabywcy inwestycyjni. Wszystkie lokale można nabyć bez wkładu własnego, w ramach dofinansowania w programie MdM" - powiedziała dyrektor sprzedaży i marketingu Wioletta Kleniewska, cytowana w komunikacie.

Realizacja III etapu inwestycji jest już zakończona, a mieszkania gotowe do odbioru, podano także. W III etapie zaoferowano łącznie 156 mieszkań.

"W listopadzie 2015 roku w ramach IV etapu inwestycji do sprzedaży trafiła nowa pula 96 mieszkań o powierzchniach od 36 do 63 m2 z balkonem lub ogródkiem. Ich budowa zakończy się już w IV kwartale br. Generalnym wykonawcą jest Korporacja Budowlana Dom" - czytamy także w komunikacie.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)

d2gf2pg

Podziel się opinią

Share
d2gf2pg
d2gf2pg