Trwa ładowanie...
d1i9gqn
d1i9gqn

Polnord zakończy I etap projektu Neptun Ząbki za miesiąc

Warszawa, 26.03.2015 (ISBnews) - Polnord planuje za miesiąc zakończyć pierwszy etap budowy projektu Neptun Ząbki, podała firma. Kolejny etap powstanie do jesieni tego roku.
Share
d1i9gqn

"Realizacja projektu przebiega zgodnie z planem, za miesiąc zostanie zakończony pierwszy etap budowy, zaś mieszkańcy będą się mogli wprowadzać do swoich mieszkań od lipca tego roku" - czytamy w komunikacie.

"Kolejny etap budowy inwestycji, w którym powstaje 107 lokali, zakończy się jesienią 2015 roku. Mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do nowych mieszkań na początku 2016 r." - podano także.

Neptun Ząbki to osiedle zlokalizowane na 3-hektarowej działce przy ul. Powstańców 43 w podwarszawskich Ząbkach. W pierwszym etapie projektu wzniesiono trzy budynki mieszczące 105 lokali o powierzchni 35-116 m2. Docelowo na osiedlu ma powstać ok. 600 mieszkań.
"Neptun Ząbki jest bardzo udanym projektem, zarówno pod względem architektury i lokalizacji, jak i sprzedaży, ponieważ niemal wszystkie mieszkania z pierwszego etapu inwestycji znalazły już nabywców" - powiedział wiceprezes Polnordu Tomasz Sznajder, cytowany w komunikacie.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi.

(ISBnews)

d1i9gqn

Podziel się opinią

Share
d1i9gqn
d1i9gqn