Trwa ładowanie...

Polski Bus otwiera trzecie połączenie do Wiednia. Do stolicy Austrii pojedziemy teraz także z Wrocławia

Polskim Busem do Wiednia pojedziemy nie tylko z Gdańska przez Kraków oraz z Rzeszowa. Przewoźnik poinformował o otwarciu kolejnego połączenia z Wrocławia w ramach współpracy z firmą FlixBus.

Polski Bus otwiera trzecie połączenie do Wiednia. Do stolicy Austrii pojedziemy teraz także z WrocławiaŹródło: Polski Bus
d32pmld
d32pmld

Od 1 sierpnia na stronie PolskiBus.com dostępna jest nowa linia, która jest realizowana z FlixBusem - partnerską firmą Polskiego Busa. Pierwszy kurs na linii Wiedeń - Brno - Ołomuniec - Ostrawa - Wrocław odbył się w środę 2 sierpnia.

"Jest to wspaniała wiadomość dla mieszkańców Wrocławia, którzy zyskują połączenie z dwoma nowymi miastami w Czechach oraz możliwość rezerwacji bezpośredniej podróży do Wiednia w atrakcyjnych cenach!" - zachwala nową usługę przewoźnik.

Dotychczas klienci Polskiego Busa podróżujący z Wrocławia do Wiednia byli skazani na podróż z przesiadką w Katowicach, przez co czas podróży wynosił aż 8 godzin i 25 minut. Taką trasę nadal będą musieli wybierać w dni, w które FlixBus nie będzie dostępny.

Podróż z Wrocławia do Wiednia z FLixBusem trwa planowo 7 godzin i 40 minut. Cena biletu w jedną stronę wynosi 109 zł.

Wideo: Autokar linii Polski Bus najechał na tira na autostradzie A2

Kursy mają być realizowane autokarami o podwyższonym standardzie marki ADL Plaxton, posiadającymi większą ilość przestrzeni na nogi. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące trasy.

Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży obowiązywać będzie regulamin przewozów FlixBus.

Bezpośrednie połączenie z Wrocławia do Wiednia jest siódmą linią FlixBusa dostępną w ofercie platformy polskibus.com.

d32pmld
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32pmld