Trwa ładowanie...

Polski Bus z ofertą na sezon zimowy. Pojedzie do Krynicy-Zdrój

Czerwone autobusy dowiozą pasażerów do popularnego uzdrowiska i kurortu narciarskiego. Nowa linia połączy Krynicę-Zdrój z Warszawą, Radomiem, Kielcami i Krakowem.

Polski Bus z ofertą na sezon zimowy. Pojedzie do Krynicy-ZdrójŹródło: Eastnews, fot: Piotr Kamionka/REPORTER
d220bp7
d220bp7

Sprzedaż biletów Polski Bus uruchomił 20 grudnia, można je kupować za pośrednictwem strony internetowej. Ceny zaczynają się już od 1 zł. Pierwsze kursy rozpoczną się 28 grudnia.

Polski Bus do Krynicy-Zdrój będzie odjeżdżać dwa razy dziennie w każdą stronę. Autobusy linii P33 będą startować codziennie o 11.20 i 22:00 z przystanku Metro Młociny w Warszawie. Zatrzymają się również na Placu Defilad, a także w Radomiu, Kielcach i Krakowie. W Krynicy-Zdrój pasażerowie mogą wybrać dwa przystanki - na ul. Piłsudskiego (19.35 i 6.15) oraz na Dworcu PKP (19.40 i 6.20).

"W czasie ferii będą czekały tam bardzo dobrze przygotowane trasy narciarskie na Jaworzynie Krynickiej, która posiada najdłuższą oświetloną trasę w Polsce, stoki z wyciągiem krzesełkowym na Słotwinach i Azotach oraz dwa wyciągi w sąsiadującym Tyliczu: Master Ski i Tylicz Ski." - komentuje w komunikacie prasowym na Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji.

Przewoźnik Polski Bus jest obecny na polskim rynku od czerwca 2011 roku. W tym momencie, obsługuje 18 lokalnych tras, w ramach których dociera do 26 polskich miast (m.in. do Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Opola, Poznania, Radomia, Torunia, Wrocławia czy Zakopanego). Firma współpracuje z wieloma partnerami, udostępniając także wyjazdy zagraniczne. Na pokładzie czerwonych autobusów pasażerowie mogą dojechać m.in. do Amsterdamu, Zurychu czy Dusseldorfu.

d220bp7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d220bp7