Trwa ładowanie...

Potrzeba 17 sekund, by ukraść rower. Tym razem złodziej gorzko pożałował

Jedna z kamer bezpieczeństwa monitorujących ulice Dublina zarejestrowała próbę zuchwałej kradzieży roweru. Na nagraniu widać dwóch mężczyzn przejeżdżających obok sklepu z częściami do jednośladów. Nagle jeden z nich oddał swój pojazd koledze i podbiegł do cudzego roweru zaparkowanego pod sklepem. Tym razem próba kradzieży na szczęście się nie powiodła.

Share
Potrzeba 17 sekund, by ukraść rower. Tym razem złodziej gorzko pożałował
Źródło: facebook
d1evois

Film z kamery bezpieczeństwa zamieszczono na facebookowej grupie 360 Cycles. Pod nagraniem zamieszczono opis przestrzegający rowerzystów przed złodziejami.

- Wiesz, jak szybko można ukraść rower? Wystarczy mniej niż 17 sekund. Jeden z naszych mechaników miał sporo szczęścia, kiedy w porę zauważył złodzieja odjeżdżającego na jego rowerze - czytamy na fanpage'u 360 Cycles.

- Sytuacja miała miejsce w ubiegły weekend w miejscowości Clontarf w Irlandii. Dzielimy się tym filmem, żeby zwrócić uwagę każdemu, by przypinać rower nawet wtedy, gdy traci go z oczu na mniej niż minutę - dodają internauci.

Tym razem kradzież nie doszła do skutku. Właściciel roweru w porę zauważył złodzieja, po czym wybiegł ze sklepu, by siłą odebrać swoją własność. Doszło do szarpaniny, którą złodziej zapamięta na długo. Niestety w trakcie awantury rower uszkodził się, a jego naprawa będzie kosztowała ok. 200 euro. Sam właściciel może mówić jednak o dużym szczęściu i prosi o udostępnianie tego filmu, by zwrócić uwagę na to, jak łatwo można stracić cenną rzecz.

Zobacz także: Czy będzie podwyżka cen paliw? Tego chce PiS

d1evois

Podziel się opinią

Share
d1evois
d1evois