Trwa ładowanie...
d1ndcuk

Powszechne Towarzystwo Inwestycyjne chce przeniesć się na GPW

29.01. Warszawa (PAP/ESPI) - Powszechne Towarzystwo Inwestycyjne, które jest notowane na rynku NewConnect, chce przenieść się na rynek regulowany - wynika z projektów uchwał na...

d1ndcuk
d1ndcuk

29.01. Warszawa (PAP/ESPI) - Powszechne Towarzystwo Inwestycyjne, które jest notowane na rynku NewConnect, chce przenieść się na rynek regulowany - wynika z projektów uchwał na WZA, które zwołano na 24 lutego 2010 roku.

"Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Powszechnego Towarzystwa Inwestycyjnego z siedzibą w Poznaniu upoważnia Zarząd do sporządzenia (...) Prospektu Emisyjnego do Komisji Nadzoru Finansowego, celem uzyskania zgody na zmianę rynku notowań i wprowadzenia akcji Powszechnego Towarzystwa Inwestycyjnego S.A. z siedzibą w Poznaniu do obrotu na rynku regulowanym" - napisano w projektach uchwał.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest nabywanie na rynku niepublicznym od kilku do kilkudziesięciu procent udziałów lub akcji w spółkach zewnętrznych, zaliczanych do sektora MSP oraz tzw. "start-upów". (PAP)

seb/ asa/

d1ndcuk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ndcuk