Trwa ładowanie...
d3ac6rw
d3ac6rw

Pożar w Grupie Kęty bez wpływu na obsługę klientów i wyniki

Warszawa, 08.09.2016 (ISBnews) - Ogień, który pojawił się na jednej z drukarek w hali produkcyjnej w Tychach, należącej do Alupol Packaging, został szybko ugaszony, nie było żadnych poszkodowanych, podała Grupa Kęty. Grupa podkreśla, że zdarzenie to nie wpłynie na obsługę klientów i wyniki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3ac6rw

"Zdarzenie to nie będzie miało wpływu na obsługę klientów SOG oraz na planowane wyniki grupy Alupol Packaging i grupy kapitałowej Kęty. Segment opakowań giętkich posiada łącznie 13 drukarek w dwóch lokalizacjach, a uszkodzone urządzenie było jednym z najstarszych, odpowiedzialnym jedynie za ok. 1% wartości sprzedaży segmentu" - czytamy w komunikacie.

Zarząd podaje tę informację do publicznej wiadomości w związku z doniesieniami w lokalnych mediach odnoszącymi się do zdarzenia w zakładzie w Tychach, podano również.

Grupa Kęty S.A. jest spółką dominującą grupy kapitałowej, która działa w pięciu obszarach biznesowych: produkcji profili aluminiowych, projektowania i produkcji systemów architektonicznych oraz zewnętrznych rolet aluminiowych, produkcji opakowań giętkich, usług budowlano-montażowych w zakresie fasad aluminiowych oraz produkcji akcesoriów do montażu okien i drzwi. W 2015 r. miała 2 027,15 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d3ac6rw

Podziel się opinią

Share
d3ac6rw
d3ac6rw