Trwa ładowanie...
d3opvjc

Poznaliśmy zwycięzców 2. edycji "Domu marzeń" w TVN. Za to dom z poprzedniej jest na sprzedaż

- Na pewno będziemy spędzać dużo czasu w tym niesamowitym domu, bo musimy się nim nacieszyć - mówili zwycięzcy pierwszej edycji programu "Dom marzeń". Najwyraźniej już się nacieszyli, bo można go wynająć lub kupić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Parapetówka po 1. edycji "Domu marzeń"
Parapetówka po 1. edycji "Domu marzeń" (WP.PL, Fot: WP)
d3opvjc

W środę 30 sierpnia zakończyła się druga edycja programu TVN. Dom na warszawskim Wilanowie wygrali Klaudia Nasiadka i Maciek Wolanin. Tymczasem budynek z poprzedniej edycji, który powstał w Starej Wsi, wkrótce może zmienić właściciela.

Zobacz także: Mafia mieszkaniowa. Tak działają lichwiarze

- Tak naprawdę to w ogóle nie rozumiemy, co się stało. Nikt się nie spodziewał, że wygramy to my. Ja nie wierzę w to do tej pory. Na pewno będziemy spędzać dużo czasu w tym niesamowitym domu, bo musimy się nim nacieszyć - mówili w rozmowie z WP Teleshow Marzena i Richard Mitan. Na wizji zapewniali również, że o dom walczyli z myślą o córkach.

d3opvjc

Najwyraźniej małżeństwo już się domem nacieszyło, a córki nie są nim specjalnie zainteresowane. W sieci można znaleźć bowiem kilka ofert jego wynajmu. "W otulinie lasu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, pozbawiona wysokiej zabudowy okolica stwarza przestrzeń do spacerów rodzinnych, joggingu i wycieczek rowerowych. Szybki dojazd do Warszawy sprawia, że jest to niezwykle atrakcyjna lokalizacja. Dzięki trasie S8 dojazd do centrum Warszawy zajmie nam zaledwie 25 minut" - czytamy w jednym z ogłoszeń.

W większości tych ogłoszeń podkreślone jest również, że to właśnie dom z programu telewizji TVN, o którym pisały również branżowe magazyny.

Ceny wynajmu zaczynają się od 13 tys. zł, a kończą na 18 tys. zł za miesiąc. Zadzwoniliśmy pod jeden z podanych numerów i zapytaliśmy o nieruchomość. Pośrednik twierdzi, że dom jest nie tylko na wynajem, ale również na sprzedaż. - Na ten moment cena to 2,9 mln zł. Jest sporo pytań, ostatnie miałem 15 minut przed rozmową z panem. Telefony w tej sprawie odbieram co kilka dni - stwierdził mężczyzna.

d3opvjc

Zapytaliśmy go również o inne ogłoszenia dotyczące nieruchomości, które można znaleźć w sieci. - Tak wiem, jest ich sporo, ale my reprezentujemy bezpośrednio właścicieli - zapewnił.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3opvjc

Podziel się opinią

Share
d3opvjc
d3opvjc