Trwa ładowanie...
dxjx79g
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
oferty pracy

Praca dla handlowców. Jest bardzo wiele ofert

Handlowcy nie mają problemu ze znalezieniem pracy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Praca dla handlowców. Jest bardzo wiele ofert
(Fot: reynermedia/flickr (CC BY 2.0))
dxjx79g

Aż 7 tys. ofert tylko z samego maja dotyczyło pracy dla handlowców. W tym zawodzie o pracę więc nie trudno. A i zarobki są na niezłym poziomie - podaje portal pracuj.pl.

Na brak pracy nie powinni również narzekać pracujący w bankowości, finansach i ubezpieczeniach. Tutaj liczba ofert pracy zbliża się do 5,5 tysiąca.

Odradza się przemysł ciężki, co można zauważyć po liczbie zgłoszonych ofert. Tutaj zanotowano wzrost o 13 procent w porównaniu do maja ubiegłego roku, a liczba ofert przekracza 3 tysiące.

dxjx79g

Po kilkuletniej zapaści firmy budowlane zaczęły szukać pracowników. W maju liczba ofert pracy w tym sektorze wzrosła o 15 procent rok do roku i wyniosła 2,7 tysiąca.

Analizując, jakich pracowników szukano, najwięcej ofert było dla osób odpowiedzialnych za handel i sprzedaż, obsługę klienta oraz finanse.

dxjx79g

Podziel się opinią

Share

dxjx79g

dxjx79g