Qaqwqwrqw

Prezes PiS na rybach. Maskuje się w kamizelce asekuracyjnej, podobną można kupić za 150 zł

Jarosław Kaczyński ociepla swój wizerunek w mediach społecznościowych. Łowi szczupaki i wypuszcza, a zdjęcie trafia na profil ministra spraw wewnętrznych i administracji. Sprawdziliśmy, ile może kosztować kamizelka maskująca prezesa PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński na rybach.
Jarosław Kaczyński na rybach. (Joachm Brudziński / Twitter, Fot: Joachm Brudziński / Twitter)
Qaqwqwrqw

"Dzisiejsza wizyta Jarosława Kaczyńskiego na Pomorzu Zachodnim dla dwóch złowionych szczupaków, była wyjątkowo szczęśliwa – tak zdjęcia łowiącego ryby Jarosława Kaczyńskiego w niedzielę wieczorem opisał Joachim Brudziński, szef MSWiA.

Prezes PiS w łódce na jeziorze prezentuje zdobycz, by po chwili ją wypuścić. Piękne plenery i profesjonalny strój dopełniają klimatu zdjęcia.

Qaqwqwrqw

Szef PiS ubrany jest w specjalną kamizelkę wędkarską w maskujących barwach moro pełniąca również funkcję kamizelki ratunkowej. Sprawdziliśmy, ile może kosztować taki środek asekuracyjny. Podobna kamizelka asekuracyjna wędkarska marki Aquarius to w sklepach internetowych koszt około 150 zł.

gokajak.com
Podziel się

Być może za sprawą prezesa Kaczyńskiego i szefa MSWiA stanie się ona podobnym hitem, jak słynna pelerynka patriotyczna.

Qaqwqwrqw

To również za sprawą ministra Brudzińskiego mogliśmy zobaczyć, jak w niepogodę należy zdobywać szczyty. Oczywiście w białoczerwonych barwach z orłem na piersi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw